Консультація лікаря

This topic contains 377 replies, has 3 voices, and was last updated by  Алина 17 hours, 4 minutes ago.

 • Author
  Replies
 • #11235 Reply

  Алина

  Добрий день, Юрію Аркадієвичу! Розшифруйте будь-ласка,аналіз по досліду 1418 від 21.05.18….Чи є якісь відхилення. вагітність 16 неділь. Дякую.

 • #11215 Reply

  Тетяна

  Доброго дня, турбує наступне питання: у доньки біля заднього проходу відбулася зовнішня зміна шкіри (не схожа на нормальну) звернулися до дерматолога в нас взяли мазки з цього місця, зіву і носу…. в результаті виявили гемолітичний стафілокок чутливий до гентоміцину і вакоміцину…. написали схему лікування та звернутися до педіатра. Педіатр рекомендує перездати аналізи, а також бак посів калу саме в вашій лабораторії, оскільки здавали аналізи в лікарні а не в сучасній лабораторії – то можливо застарілі методи до підбору антибіотиків (які мають дуже впливові побічні ефекти). Тому питання: до яких антибіотиків проводиться чутливість, та чи визначається чутливість до бактеріофагів? Можливо інших антисептиків.
  Завчасно дякую.

  • #11221 Reply

   Бакпосів калу та чутливість до бактеріофагів не проводимо.
   В звичайних бакпосівах визначається чутливість до :
   амоксіциліну,
   амоксіфлоксацину,
   офлоксацину,
   ципрофлоксацину,
   левофлоксацину,
   цефтріаксону,
   цефтізоксіму,
   цефподоксиму,
   гентаміцину,
   доксіцикліну,
   азітроміцину,
   геміфлоксацину,
   кларітроміцину,
   метронідазолу,
   флуконазолу,
   ністатіну,
   нізоралу,
   клотрімазолу,
   ітраконазолу.

 • #11213 Reply

  Карина

  Результат антител igg на токсоплазмоз пол.результат 0.5при значениях 10мл.Что это значит?

  • #11216 Reply

   Антитіл на igG до токсоплазм у Вас не виявлено. Це означає, що у Вас не було контакту з токсоплазмами, Ви не хворіли на токсоплазмоз і у Вас немає специфічного імунтітету. Якщо Ви вагітна або плануєте вагітність , то уникайте контактів з котами, особливо хворими та дворовими. Ретельніше дотримуйтесь правил особистої гігієни.

 • #11212 Reply

  Алена

  Здравствуйте!
  Делают ли у Вас анализ на соматомедин С(ифр-1)?
  Спасибо!

 • #11211 Reply

  катя

  Добрий день! Прокоментуйте, будь ласка, результати аналізів №600 від 18.05.2018
  Про що можуть свідчити відхилення в аналізах? Підкажіть, які аналізи ще потрібно здати для деталізації діагнозу та які обстеження потрібно пройти?
  Дякую!

  • #11220 Reply

   Біохімічне дослідження – без зауважень.
   По загальному аналізу крові – незначний лейкоцитоз, відносний та абсолютний лімфоцитоз.
   Якщо це результат аналізу дитини до 10 років – це варіант норми.
   У дорослих це може бути наслідком наявних або щойно перенесених вірусних інфекцій (HSV, CMV, EBV та ін.), деяких бактеріальних або протозойних процесів ( туберкульоз, бореліоз, токсоплазмоз ….) або певних захворювань системи крові. В такому випадку необхідно звернутися до лікаря для деталізації скарг та клінічної картини та планування подальшого обстеження. тел. 050 322 22 98.

 • #11206 Reply

  Богдан

  Подскажите пожалуйста, правда ли у вас берут анализ крови для теста на гельминтоз? Я хотел бы пройти все 8 тестов на гельминты которые делают у вас в лаборатории, какой обьем анализов мне нужно принести-сдать? Спасибо

  • #11208 Reply

   Так, дійсно ми проводимо аналізи крові на антитіла до певних типів гельминтів.
   153 Антитіла Ig G до анізакід 110.00
   160 Антитіла IgG+M+A до лямблій 110.00
   161 Антитіла IgG до трихінел 110.00
   162 Антитіла IgG до токсокар 110.00
   163 Антитіла IgG до опісторхів 110.00
   164 Антитіла IgG до Echinococcus granulosus 110.00
   198 Антитіла IgG до аскарид 130.00грн
   Але… Богдане, аналізи крові не показують наявності абсолютно всіх типів гельминтів, мало того, показують тільки доволі специфічні інвазії, які мають конкретну клінічну картину і потребують спеціального лікування. Не вважаю за розумне витрачати гроші та проводити аналізи, наприклад, на трихінелли або ехінококи без наявних специфічних ознак хвороби. Якщо у Вас немає конкретних скарг, то правильним буде проведення профілактичної дегельментизації.
   Якщо, все ж, турбують розлади кишечника, відсутність апетиту, похудання, анемія, алергози, зниження імунітету та ін. , є певні зміни в результатах інших досліджень, то вважаю за краще звернутися до лікаря для призначення правильного доцільного обстеження ( не завжди це пов’язано тільки з глистами ).
   тел. 050 322 22 98.

 • #11205 Reply

  Anna

  Добрый день! Прошу помочь разобраться в результате:
  анализа:
  ДНК Gardnerella vaginalis, ПЛР
  Результат: виявлено. Референтні значення не виявлено
  Спасибо!

  • #11207 Reply

   Виявлено гарднерели. “Референтні значення” – це норма, в нормі цих бактерій не повинно бути.
   Гарднерели – це доволі розповсюджені умовно- патогенні бактерії ( до 50% жінок фертильного віку), які при певних умовах, можуть бути однією з причин запального процесу. Лікування (ерадикація гарднерел) не є категорично обов’язковим і призначається тільки при наявності стійкого запалення або частих рецидивів кольпіту, цистіту та ін., вираженого вагінального дисбактеріозу, а також при проблемах з вагітністю (зриви, невиношування, безпліддя). Але корекція стану потрібна в усіх випадках надмірної активності гарднерел. Активність гарднерел залежить від багатьох факторів. Основним є вагінальний дибактеріоз та зміна кислотності вагінального секрету в лужну сторону. Це означає , що проблему необхідно вирішувати паралельно з усуненням причин дисбіозу (специфічні інфекції , гормональні зміни, неправильна гігієна, вживання антибактеріальних препаратів та ін.)
   Вам необхідно провести мікроскопію урогенітального мазка. З результатом зверніться до лікаря для деталізації Вашої конкретної ситуації та вирішення питання про додаткове обстеження або про необхідність і доцільність лікування. тел. 050.322 22 98.

   PS. Гаднерелли – це більше “жіночі” бактерії, чоловікам вони майже не шкодять, але, якщо постане питання про Ваше лікування , то Ваш партнер обов’язково теж мусить пролікуватися (незалежно від результатів його досліджень), щоб в майбутньому не допустити т.зв. “тенісну передачу” інфекції.

 • #11201 Reply

  Юрий

  Добрый день! 15.05 дочь сдавала анализ крови после укуса клеща. Бендерская Ю.Ю., № 1747. Результат- антитела Ig G к Bb-0,13; Anti-Borelia Selekt Ig M- 18,59.
  Расскажите, пожалуйста, что это значит и у какого специалиста пройти консультацию.

  • #11202 Reply

   По результату – сумнівний показник на антитіла igM до борелій. Сумнів виникає в двох випадках – або в зв’язку з низькою специфічністю антитіл цього класу, та (або) кількість антитіл ще (!) недостатня ( пройшло мало часу для формування адекватної імунної відповіді ).
   Якщо на даний момент немає ніяких клінічних проявів хвороби ( почервоніння в місці укусу, висипи та почервоніння в інших місцях без наявної причини, субфебрильна температура, біль в суглобах, слабкість, безсоння або навпаки надмірна сонливість, головний біль та ін.), то рекомендую аналіз на igM повторити через 4-5 днів ( 21-23.05). Аналіз необхідно здавати натще, напередодні не зловживайте жирною їжею і не переїдайте. В разі зростання титрів антитіл негайно зверніться до лікаря для призначення лікування.
   Якщо ж, вже є вказані ознаки хвороби – то лікуватися необхідно не зволікаючи. тел. 050 322 22 98.

 • #11197 Reply

  Вікторія

  Добрий день!Чи проводять у вас аналіз на непереносимысть лактози і глютену?

 • #11191 Reply

  Тетяна

  Прокоментуйте, будь ласка, результати аналізу сечі №105 від 14.05.2018. Про що свідчать деякі відхилення: неправильні умови збору сечі чи про хвороби нирок/сечових шляхів? Дякую!

  • #11195 Reply

   В цілому аналіз сечі без особливих зауважень.
   Слиз в сечі у жінок найчастіше розцінюється як похибка при заборі зразку або може свідчити про подразнення слизової сечовивідних шляхів ( наприклад солями).
   Каламутність сечі ( при інших нормальних показниках) найчастіше пов’язана з сольовим складом та концентрацією солей.
   Кристалізації солей, ознак запального поцесу та зниження видільної функції немає.
   Пораджу збільшити об’єм вживаної рідини.

 • #11190 Reply

  Тетяна

  Доброго дня! Прокоментуйте, будь ласка, результати аналізу ХГЧ №105 від 14.05.2018. Після завмершої вагітності (майже 7 тижнів тому) лікар рекомендувала здати аналіз на загальний ХГЧ . Чи правильний вид аналізу ХГЧ я обрала? Який із них (із розведенням чи без розведення) більш детальний? Значення “менше 100” не вносить ясності у ситуацію, оскільки норма 5 і менше одиниць. Дякую!

  • #11194 Reply

   Тетяно, Ви провели неправильний аналіз. Вам необхідно було провести
   235 ХГЛ (вільна β-субодиниця) 130.00
   Тоді буде конкретне числове значення для Вашої ситуації.
   Паралельно проведіть УЗД органів малого тазу, та зверніться до лікаря для встановлення причин невдалої вагітності.

 • #11189 Reply

  Игорь

  доброго дня
  подскажите
  хочу сдать анализы чтоб понять
  – общее состояние здоровья, а также интересует количество гемоглобина, белка, железа, витамина В12
  (так как не употребляю мясо)

  какие анализы дадут нужную информацию?

  • #11193 Reply

   10 Розгорнутий аналіз крові (формула) 100.00
   407 Білок 40.00
   408 Альбумін 40.00грн
   Вказані аналізи дадуть можливість оцінити білковий обмін та рівень гемоглобіну. При зниженні гемоглобіну треба буде провести аналізи на залізо, В12 та ін.
   Що до загального стану … необхідно деталізувати ситуацію для визначення напрямків доцільного обстеження. Для цього краще звернутися до лікаря. тел. 050 322 22 98.

 • #11188 Reply

  Анна

  Здравствуйте,

  Подскажите, какой анализ следует сдать, если у ребенка, 4-года, есть подозрение на аллергию на молоко и молоч.продукты?
  Заранее спасибо.

  • #11192 Reply

   Вважаю, що, насамперед, дитину необхідно показати лікарю і деталізувати скарги, клінічну картину, Ваші спостереження. Якщо це дійсно алергічні прояви, то необхідно усвідомити, що алергія у дітей часто є ситуативною і є наслідком певних змін в организмі. Ці зміни необхідно, за можливості, встановити та провести адекватну корекцію. Знову ж – без лікаря – це доволі проблемно. Наступним кроком (при потребі) є встановлення типу алергічної реакції, і тоді вирішувати питання про доцільність проведення підтверджуючих алергопроб та якими методами їх проводити.
   тел. 050 322 22 98.

 • #11185 Reply

  Анна

  Добрый день, подскажите пожалуйста, нужно сдать Глюкозотолерантный тест при беременности, у вас его можно сдать и как он проводиться? И стоимость.Заранее спасибо.

  • #11187 Reply

   Аналіз краще здавати на вул. Подвойського 9.
   В 8. 00 здаєте аналіз крові на цукор натще, після чого Вам дають випити 75 гр. глюкози, через 2 години (якщо Вашим лікарем не зазначене інше) здається повторний аналіз на цукор.
   Кров здається з вени, аналіз проводиться класичним (орто-толуідиновим) методом. Загальна вартість – 120 грн.

 • #11181 Reply

  Елена

  Подскажите пожалуйста, в анализе ПЛР. Ureaplasma spesies (urealit/parvum) результат позитивный а референтное значение – негативное. колличечество (ПЛР) копий/мл 116000. Как понимать этот анализ, значение норма или нужно лечить?

  • #11184 Reply

   По Вашому результату – виявлено уреаплазми в кількості 116000 копий/мл.
   Уреаплазми – це, доволі розповсюджені умовно- патогенні бактерії, які при певних умовах, можуть бути однією з причин запального процесу. Лікування не є категорично обов’язковим і призначається тільки при наявності стійкого запалення, вираженого вагінального дисбактеріозу, при проблемах з вагітністю (зриви, невиношування, безпліддя). Кількість виявлених бактерій не може бути критерієм необхідності лікування – саме стільки попало в зразок при заборі матеріалу.
   Проведіть урогенітальний мазок, цитологічне дослідження ш. матки, УЗД органів малого тазу – з результатами зверніться до лікаря для визначення подальшої тактики. тел. 050 322 22 98.

 • #11180 Reply

  Anna

  Добрый вечер!

  Подскажите, пожалуйста, какие анализы нужно здать.
  Эпизодически мучаюсь стоматитом. В последний раз также появились заеды в уголках рта.

  Заранее спасибо.

  • #11183 Reply

   Здайте загальний аналіз крові з формулою, білірубін, білірубін прямий, АСАТ, АЛАТ, ГГТП, ЛФ, цукор крові, амілаза, ліпаза, копрограма.
   Окрім цього, зробіть з ранки на губі бакпосів та ПЛР аналіз на вірус герпесу 1 типу. Якщо на даний момент є ознаки стоматиту, пародонтиту – з найбільш проблемних зон теж проведіть бакпосів.
   З результатами зверніться на консультацію – тел. 050 322 22 98.

 • #11176 Reply

  Ирина

  Добрый день.Скажите,какой анализ поможет выявить наличие бластных клеток в крови.Спасибо.

 • #11161 Reply

  Артем

  А сколько стоит анализ на энцефалит?

 • #11156 Reply

  Ирина

  Добрый день! Помогите, пожалуйста, расшифровать анализ мочи. Сдача 08.05, номер 228. Благодарю заранее!

  • #11160 Reply

   По аналізу сечі – сечокислий діатез. В сечі наявні кристали сечової кислоти. Ознак запального процесу на даний момент немає.
   Проведіть УЗД нирок. З результатом зверніться до лікаря для планування подальшого обстеження на визначення причин кристалурії ( подагра ?, прийом певних препаратів?, ситуативне або стійке порушення обміну речовин? та ін.) тел. 050 322 22 98.

 • #11155 Reply

  Татьяна

  Добрый день,Юрий Аркадьевич! Подскажите пожалуйста,какие анализы должен сдать мужчина при бактериальном вагинозе у женщины? И можно ли это сделать в ДНК- лаборатории?Заранее благодарю за ответ

  • #11159 Reply

   Насамперед, необхідно провести загальний аналіз сечі ( перша (50 мл) та остання (20 мл) порції сечі в одну банку) та мазок еякулята. Вказані аналізи проводяться для визначення складу сечі , наявності запальних процесів сечовивідних щляхів та простати.
   Необхідність проведення аналізів на мікрофлору залежить від того, наскільки ретельно обстежували партнершу ( які саме аналізи та якими методами проводились). Зовсім не завжди необхідно проводити дублювання вже проведених аналізів.

   14 Загальний аналіз сечі 60.00
   6 Мікроскопія еякуляту 60.00грн.
   Аналізи необхідно здавати зранку в будні. Зібрати ранішню сечу в контейнер ( як було вказано), потім отримати еякулят ( мастурбація). Готові зразки доставте в лабораторію до 9 години ( на Подвойського 9 – до 12 години.) тел. 050 322 22 98.

 • #11154 Reply

  Robertkig

  Хотите за три месяца лета сделать 2500% в одном конкретном ICO в сфере Новой Энергетики?
  Это изобретенная нашим ученым Независимая электростанция,которая позволит переоборудовать всю землю на бестопливную энергетику.
  Ищем партнеров в регионах готовых производить детали и сами генераторы.https://clck.ru/DH5QT – канал Ютюб
  https://page276123.ex-in.online/ – мой сайт VK https://vk.com/megavattelina Ватсапп: +79821103976

 • #11152 Reply

  Татьяна

  Добрый день! Помогите, плиз, расшифровать анализ 9 летнего ребенка № 540 от 23/04/2018. Эндокринолог сказал о повышенном ТТГ и о лямблиях По взрослым нормам у нас все ОК. Как же узнать нормы 9 летнего ребенка? Спасибо!

  • #11153 Reply

   Тетяно……… рівень ТТГ в межах нормативних значень. ( Норма для дітей 5-14 років – 0,3 – 5,0 мкМО /мл). Результат (2.66) навіть не наближується до верхньої межі норми. При зміні ТТГ повинен був би помінятися і тіроксин, але він теж в нормі (9.49). Інші аналізи тіреоідної панелі – без зауважень.
   Антитіл до лямблій не виявлено. Значення 0.14 не означає, що ” вони є, але мало” – а те, що “антитіл не виявлено”. Відлік позитивного результату починається тільки з 0.9. Звісно, достовірність імуноферментного аналізу на антитіла складє 85-90%, але по Вашому результату аналіза – антитіл немає.
   Так само, не виявлено антитіл до токсокарів та аскаридів. Це не виключає можливої наявності інших типів глистів ( їх кількість значно більша, ніж ми можем обстежити), але це вже зовсім інше питання.

 • #11143 Reply

  Оксана

  Добрый день! Врач рекомендовала сдать такие анализы: кальций общий, кальций ионизированный, паратгормон, витамин Д3. Что из перечисленного я могу сдать в ДНК лаборатории?

 • #11142 Reply

  Ольга

  Доброго дня! Прокоментуйте будь ласка результат №454 від 3.05.2018. Здавав хлопчик 3,9 роки. Дякую

  • #11150 Reply

   В цілому аналіз сечі без особливих зауважень. Наявність незначної кількості слизу може бути наслідком подразнення слизової уретри або сечового міхура, наприклад при сольовому діатезі.

 • #11140 Reply

  Світлана

  Добрий день! Скажіть чи робити Ви аналіз на антибіотико-гримлію (лікувати потрібно Ureapal, parvum), ціна?
  І

  • #11148 Reply

   318 Генітальний скринінг 300.00 грн. Чутливість уреаплазм ( в разі наявності) до антибіотиків входить в вказаний аналіз.

 • #11138 Reply

  Яна

  Доброго дня! Я не можу трошки розібратися з результатами аналізів. Допоможіть будь ласка. Номер аналізу 91, дата 02.05.18.

  • #11149 Reply

   Гострофазових антитіл (igM) до всіх вказаних інфекцій не виявлено. Ці антитіла (igM) з’являються в гострій, маніфестній формі хвороби або при генералізації процесу. Зберігаються протягом 3-4 місяців після гострої форми захворювання.
   Виявлені антитіла igG до вірусів простого герпесу та цитомегаловірусу. Нічого дивного в цьому немає – з герпесами ( CMV – 5 тип герпесу) контактувало майже все доросле населення і у кожного повинен бути специфічний імунітет. Рівень цього імунітету у Вас – звичайний. Вказані аналізи не є критерієм активності вірусів і необхідності будь- якого лікування.
   До вірусів червонички та токсоплазм у Вас стійкий пожиттєвий імунітет. Контакт з цими інфекціями відбувся більше 3- 4 місяців тому і ці хвороби Вам вже не загрожують.
   Антитіл до хламідій не виявлено.
   Тобто, загалом – особливих зауважень по вказаним інфекціям немає.

 • #11137 Reply

  Влад

  Здравствуйте, как найти отдельный бланк, если результаты бак посева в отдельном бланке?

  • #11147 Reply

   ” Окремий бланк” на пункті здачі аналізів. На жаль, Ви не зможете отримати результат on- line. Вам про це повинні були повідомити.

 • #11135 Reply

  Валентина

  Доброго дня! Чи можна у Вас зробити такий аналіз: Антитела IgG CMV + HSV + Tox + Ru + Chlamydia trachomatis? Скільки коштує?
  Дякую.

  • #11146 Reply

   122 Антитіла IgG до CMV 110.00
   120 Антитіла IgG до НSV 1,2 110.00
   124 Антитіла IgG доToxoplasma gondii 110.00
   130 Антитіла IgG до червонички (Rubella) 110.00
   145 Антитіла IgG до Chlamydia trachomatis 110.00грн.
   Це аналіз крові з вени. Краще здавати зранку, натще. Напередодні уникайте харчових ексцесів.

 • #11134 Reply

  Анна

  Добрий день! Чи можна у Вас зробити такий аналіз: Гепатит С (HCV загальні АТ)? Скільки коштує?

 • #11133 Reply

  Оля

  Здравствуйте, у вас есть анализ на Гонококковую инфекцию?
  и анализ ПЦР бак. флоры (АНДРОФЛОР) там большинство инфекций можно выделить которые могут передаватся пп?

  • #11144 Reply

   34 ПЛР бак. флори (АНДРОФЛОР) 510.00грн.
   ПЛР аналіз на визначення гонококів входить в перелік інфекцій, що досліджуються в Андрофлорі.
   Якщо Ви хочете здати аналіз з метою визначення бактерій після ” сумнівного” контакту, то Ви повиннні знати, що інкубаційний період деяких інфекцій може бути близько 1 місяця ,
   дослідження може проводитись різними методами, що мають свою доцільність в кожному конкретному випадку (не завжди проведення комплексного аналізу (андрофлор, фемофлор, скринінг та ін) вирішує всі питання.) Тому, рекомендую, все ж, попередньо звернутися до лікаря для формування правильної діагностичної тактики.

   тел. 0503222298.

 • #11128 Reply

  Анастасия

  Здравствуйте!
  Подскажите, не можем правильно сопоставить и подсчитать сумму анализов. Нужно сделать:
  – Скриннинг 7 ШПСШ (анализы врач выписывал для лаборатории Дила, но там сильно дорого, немного названия отличаются)
  – Бак. посев + А/Б, мат. л., цефв. канар (канал?, непонятно написано, врач дописала рукой)
  – Микроскопия секрета простаты
  – Пап- тест методом жидкостной цитологии

  И отдельно:
  – фоликулостимулирующий гормон
  – лютеинизирующий гормон
  – Прогестерон
  – пролактин
  – тестостерон общий
  – глобулин секссвязывающий

  Заранее спасибо за ответ!
  С уважением, Анастасия.

  • #11130 Reply

   56 ПЛР. Gardnerella vaginalis 100.00
   57 ПЛР. Neisseria gonorrhoeae 100.00
   58 ПЛР. Candida albicans 100.00
   51 ПЛР. Chlamydia trachomatis 100.00
   52 ПЛР. Ureaplasma species (urealit/parvum) 100.00
   55 ПЛР. Trichomonas vaginalis 100.00
   53 ПЛР. Mycoplasma hominis 100.00
   29 Бак.посів на мікрофлору (у/г) + антибіотикограма 200.00
   12 Мазок урогенітальний 60.00
   18 Цитологічний мазок Папаніколау 120.00
   5 Мікроскопія секрету передміхурової залози 60.00

   210 ФСГ (Beckman Coulter,USA) 110.00
   211 ЛГ (лютеїнизуючий гормон) 110.00
   212 Прогестерон (Beckman Coulter,USA) 110.00
   214 Пролактін (Beckman Coulter,USA) 110.00
   215 Тестостерон загальний 110.00
   221 Статевий глобулінозв.глобулін (АСБ) 120.00 грн.

 • #11127 Reply

  Элеонора

  Здравствуйте,вы делаете анализ. BRCA1, BRCA2.какая стоимость?

 • #11126 Reply

  Елена

  Здравствуйте, посоветуйте пожалуйста
  Какой пакет на аллергии нужно сдавать чтобы выяснить на что ребенок аллергизирует в доме есть грибок на стене, кот, пыль цветения можно исключить ? т.к. аллергический насморк и чесание в горле круглый год уже второй год. Стоит ли сдавать на неподходящие продукты?
  Спасибо

  • #11131 Reply

   Олено, Ви не з того починаєте. Хоча, як і всі мами, йдете “протореною дорогою” – знайти алерген та виключити з ним контакт. Однак, насамперед, необхідно усвідомити, що алергія у дітей – це наслідок певних змін в организмі. І ці зміни необхідно, за можливості, встановити та провести адекватну корекцію. Наступним кроком (при потребі, якщо алергоз продовжується) є встановлення типу алергічної реакції, і вже тоді вирішувати питання про доцільність проведення алергопроб та якими методами їх проводити.
   Тобто, зараз дитину треба комплексно обстежити, щоб виключити наявність супутніх захворювань: носоротоглотки (аденоідіт, тонзіліт, карієс, носійство патогенних бактерій?), дихальної системи ( атипові респіраторні інфекції?), травного шляху ( гастродуденіт, гепатит, діскінезія жовчевивідних шляхів, диспанкреатизм, кишковий дисбактеріоз, гельминтози та ін.?), сечовивідних органів (пієлонефрит, цистіт та ін.?) У мене занадто мало інформації про стан Вашої дитини, тому дати конкретних рекомендацій on-line не можу. Зверніться на консультацію з усіма вже наявними аналізами та обстеженнями. тел. 050 322 22 98.

 • #11122 Reply

  Юлия

  Пожайлуста прокоментируйте анализы №1342

 • #11121 Reply

  Iaroslava

  Добрый вечер. Объясните пожалуйста по результатам анализа, что это значит?
  Вид Аналізу Результат Референтні значення
  ПЛР.Гепатит С- негативний
  Лужна фосфатаза- 106,4
  Імуноблотінг гепатиту С(coreAg/Ns3/Ns4/Ns5)- 0,029/ 0,021/ 0,021/ 0,029

  Спасибо.

  • #11124 Reply

   На момент здачі аналізу- специфічних антитіл до антигенів вірусу гепатиту С та РНК вірусу HCV у Вас не виявлено. Рівень лужної фосфатази – в межах нормативних значень.

 • #11119 Reply

  катерина

  Юрий Аркадьевич, подскажите схему лечения уреаплазмы. Могла ли она появится из-за сниженного иммунитета?…принимаю кортикостероиды. Сдан анализ на чувствительность к АБ.
  Чувствителен к пристинамицину,миноциклину,джозамицину,эритромицину,рокситромицину,кларитромицину.

  • #11123 Reply

   Катерино, в першу чергу, необхідно усвідомити, що уреаплазми – це, доволі розповсюджені ( до 30- 40 % населення), умовно- патогенні бактерії, які, при певних умовах, можуть бути однією з причин запального процесу. Активність уреаплазм залежить від рівня загального і місцевого імунітету, гормонального фону, наявності інших супутніх інфекційних процесів (не тільки гінекологічних), супутніх системних захворювань та ін. Лікування не є категорично обов’язковим ! і призначається тільки ! при наявності стійкого запалення, вираженого вагінального дисбактеріозу, при проблемах з вагітністю (зриви, невиношування, безпліддя). Лікування тривале (прийом антибіотиків більше 3 тижнів), доволі токсичне (використовують максимальні дози препаратів), проводиться обом статевим партнерам ( незалежно від самопочуття та результатів будь- яких аналізів), і, що саме неприємне, – не завжди гарантовано ефективне (навіть при наявності аналізу на чутливість до антибіотиків).
   Вам необхідно провести мікроскопію мазка, цитологічне дослідження ш. матки, аналіз In Pouch на трихомонади, вирішити питання про стан Вашого системного захворювання (причина прийому кортикостероідів) і тільки тоді можна буде визначити можливість, доцільність і необхідність терапії уреаплазм. тел. 050 322 22 98.

 • #11114 Reply

  Юля

  Доброго дня, я попередньо до вас зверталась, ви порадили здати аналізи крові на антитіла ,Ig G до вірусу HSV-2. Результат аналізу 2,18. Про що він свідчить? І взагалі можливо таке,що причина висипів все таки від простого герпесу на губах через неправильну гігієну або що. І якщо уже тривалий час висипів немає, зараження партнера без презирватива 100% чи ні?

  • #11118 Reply

   Результат аналізу свідчить про те, що Ви контактували з генітальним герпесом і у Вас є специфічний імунітет. Рівень цього імунітету у Вас низький – це може бути пов’язано з відсутністю активної форми хвороби та частих рецидівів.
   Простий герпес 1 типу ( “на губах”) немає ніякого відношення до Вашої прооблеми – у Вас простий герпес 2 типу ( генітальний). Причин активності генітального герпесу – безліч. Основними є наявність проблем з попереково- крижовим відділом хребта ( травми, остехондроз та ін.), супутні гінекологічні захворювання ( наявність супутніх інфекцій, вагінальний дисбіоз, гомональні порушення та ін.), неправильна гігієна (часті або постійні спринцювання антисептиками або іншими розчинами, непризначеними для цього), незручна або неякісна білизна та одяг, груба травматична епіляція, травми під час статевих контактів, переохолодження та ін.
   Що до партнера – заразити його Ви можете при статевому контакті тільки в активний період хвороби, при наявності у Вас специфічних висипок або інших проявів. Хоч і не виключається варіант, що Він міг познайомитися з герпесом ще до контактів з Вами. Доцільним буде проведення йому аналізу на антитіла igG HSV 2.

 • #11090 Reply

  Іван

  Доброго дня!

  Підскажіть, будь ласка, скільки часу триватиме дослідження (від забору крові до результату) по:
  402 АСТ (аспартатамінотрансфераза);
  403 АЛТ (аланінамінотрансфераза).
  Дякую за відпоідь.

  • #11116 Reply

   Якщо Ви здаєте кров в будні зранку до 9 години ( на Подвойського – до 12 години ) – то ввечері, того ж дня зможете отримати результат on- line.

 • #11104 Reply

  Анна

  Не могу на сайте посмотреть результат анализа 642 от 26.04.18. пишет что такого результата нет. ПРОКОММЕНТИРУЙТЕ ПОЖАЛУЙСТА это анализ малышки 2 месяцеев. Спасибо

  • #11117 Reply

   Аналіз проводився 27.04 – результат на сайті.
   Виявлено ознаки лактазної недостатності. Зверніться до свого педіатра для корекції раціону.

 • #11063 Reply

  Дмитро

  Доброго вечора, прошу прокоментувати результати аналізу №1040 від 26.04-шукаємо причини безпліддя пари. Дякую.

  • #11066 Reply

   Знижена кількість живих, активно- рухомих сперматозоїдів, збільшена кількість патологічних форм, запальний процес. Не виключається наявність специфічних статевих інфекцій.
   Проведіть УЗД простати, яєчок. Дружині – УЗД органів малого тазу, молочних залоз, щитоподібної залози. З результатами зверніться на консультацію для призначення обстеження можливої наявності інфекцій. тел. 050 322 22 98.

 • #11062 Reply

  Дарья

  Проблемная кожа на лице и высыпания в зоне декольте, спины. Дерматолог сказала сдать анализы, один из них Кровь на паразиты (комплекс). Можно ли сдать такой анализ у вас и какая стоимость?

  • #11067 Reply

   153 Антитіла Ig G до анізакід 100.00
   160 Антитіла IgG+M+A до лямблій 110.00
   161 Антитіла IgG до трихінел 110.00
   162 Антитіла IgG до токсокар 110.00
   163 Антитіла IgG до опісторхів 110.00
   164 Антитіла IgG до Echinococcus granulosus 110.00
   198 Антитіла IgG до аскарид 130.00грн
   Сумнів що до необхідності аналізів на трихінелли та ехінококки. Ці гельминти дають конкретну клінічну картину та скарги.

 • #11061 Reply

  Катерина

  Добрий день. Прокоментуйте будь ласка результати аналізів №1724 від 24/04/18

  • #11069 Reply

   Запальний процес на фоні вагінального дисбактеріозу ассоційованого з уреаплазмами.
   Уреаплазми – це умовно- патогенні бактерії, які при певних умовах, можуть бути однією з причин запального процесу. Лікування не є категорично обов’язковим і призначається тільки при наявності стійкого запалення, вираженого вагінального дисбактеріозу, при проблемах з вагітністю (зриви, невиношування, безпліддя).
   Проведіть УЗД органів малого тазу – з результатами зверніться до лікаря для визначення подальшої тактики. тел. 050 322 22 98

 • #11010 Reply

  Юля

  Уже довгий час були рецедиви вагінального герепесу, хочу дізнатись який саме тип, і чи взагалі це він, можливо причина висипу в іншому. Яка ціна, і що потрібно для здачі, і коли, так як уже довгий час ніяких проявів немає?

  • #11060 Reply

   Щонайперше, проведіть аналіз крові на Антитіла Ig G до вірусу HSV-2 (110.00грн.) Аналіз краще здавати зранку, натще.
   Цей аналіз проводиться для підтвердження діагнозу (чи дійсно Ви заражені генітальним герпесом), незалежно від фази хвороби (ремісія- рецидив) та, в разі наявності, результат покаже рівень специфічного протигерпетичного імунітету.
   Подальша тактика обстеження залежить від результату аналізу. З результатом та з усіма попередніми медичними документами ( якщо є) зверніться на консультацію – тел. 050 322 22 98.

 • #11009 Reply

  Ольга

  Здравствуйте. Мне назначили анализ ПЛР Chlamidia trach., Mycoplasma hom., Ureaplasma sp. (urealit, parvum), Trichom. vag. + бакпосев урогенитальный вид (я так поняла с чувствительностью к антибиотикам). У Вас делают эти анализы комплексом или надо делать каждый отдельно? По 20 грн за каждый мазок ещё нужно доплачивать или только 1 раз? Спасибо за ответ.

  • #11059 Reply

   51 ПЛР. Chlamydia trachomatis 100.00
   52 ПЛР. Ureaplasma species (urealit/parvum) 100.00
   53 ПЛР. Mycoplasma hominis 100.00
   55 ПЛР. Trichomonas vaginalis 100.00
   29 Бак.посів на мікрофлору (у/г) + антибіотикограма 200.00
   1 Забір урогенітальний 25.00 грн
   Забір аналізу проводиться один раз, коштує 25 грн. (див вище). Доплачувати нічого не потрібно.

 • #11008 Reply

  Анна

  Добрий день! Підскажіть, чи можна зробити у вас такі аналізи: мікроскопія урогенітального мазка (з трьох точок) і цитологія (РАР-тест)? Скільки вони коштують?

 • #11007 Reply

  Алина

  Юрію Аркадієвичу . У результату №1166, виявлено кишкову паличку, скажіть будь-ласка чи міг на мій результат вплинути приймання у січні-лютому каплі Хилак форте ?

  • #11057 Reply

   Ні, Хілак форте тут не при чому. Поява кишкової палички може бути пов’язана з вагінальним дисбіозом, який доволі часто спостерігається у вагітних.

 • #11004 Reply

  Алина

  Доброго ранку Юрію Аркадієвичу . Свого результату №1166 (повинен був бути ще 20.04) на сайті вчора після 19.00 так і не знайшла. Не знайшла я його і сьогодні. (((

 • #11001 Reply

  Юлія

  Будьласка напишіть скільки коштує аналіз глікезирований гемоглобін. Дякую!

 • #11000 Reply

  Алина

  дякую за швидку відповідь, а що тепер, якщо виявлена ця кишкова паличка аналіз № 1166, у мене вагітність 12 тижнів?

  • #11002 Reply

   Аліно, подальша тактика залежить від Ваших скарг, можливої наявної клінічної картини, результатів загального аналізу сечі, мікроскопії у/г мазка. Проведіть вказані дослідження та зверніться в жіночу консультацію. При відсутності ознак активного запального процесу, за правило, обмежуються місцевою санацією та спостереженням, при наявності запалення вирішується питанння про необхідність, доцільність, тривалість та об’єм терапії.

 • #10996 Reply

  Алина

  Доброго дня. Чому так довго робиться аналіз мочі на дисбактеріоз? Мені сказали сказали, що протягом 10 днів, здала 12.04. №1166? Сьогодні вже 24.04.

 • #10995 Reply

  Вікторія

  Ваш прайс на сайті актуальний?Бо на вашому сайті написано що аналіз загальний крові 90грн,а з нас сьогодні взяли 120грн?

 • #10994 Reply

  Елена

  Добрый день!! Сдавала анализы 12.04.18 № 656- иммунограмма розширена, прокоментируйте, пожалуйста, анализы…буду Вам благодарна за это!!! Потому что сегодня врач терапевт сказала, что очень все плохо…и печаль мне(((( Буду ждать Вашего ответа..Заранее спасибо!!!

  • #10997 Reply

   Олено, відхилення звісно є, однак нічого надзвичайно критичного немає. До “печалі” Вам ще далеко. Ви повинні розуміти, що метою проведення імунограми є дослідження реакції организму на спосіб життя, стресовий фактор, екологічні умови, будь- який патологічний процес та ін. Тобто, в любому випадку, зміни опірності организму обов’язково будуть – ідеальних імунограм не буває.
   Результат цього аналізу та його оцінка завжди доволі специфічні і в двох словах пояснити ситуацію пацієнту неможливо. Можу сказати однозначно – специфічних імунних проблем немає (вираженого імунодефіциту, аутоімунних процесів та ін.). Однак, организм працює на виснаження – без резерву, або це виснаження пов’язане з не зовсім скомпесованими нещодавніми проблемами. Завжди виникає необхідність встановити причини змін імунітету та його неправильної роботи, а для цього потрібно проводити інші досліди, залежно від кожної конкретної ситуації.
   Корекція – теж завжди різнопланова і включає не тільки медикаментозну підтримку, а й усунення причин порушень. тел. 0503222298

 • #10951 Reply

  Андрей

  Добрый день! Анализ ПЦР на герпес 7 типа у Вас делают количественный?
  Если я из другого города, то анализ можно cдать только приехав в Киев? Или можно как-то направить через другую лабораторию?

 • #10950 Reply

  Виктория

  Добрый день.Вы делаете анализы кала на дисбактериоз и стафилококк?

 • #10949 Reply

  Алина

  Юрий Аркадьевич, 12.04 был сдан анализ мочи на дисбактериоз, а результатов до сих пор нет, на квитанции №1166 стоит дата 20.04?

 • #10924 Reply

  Галина

  Доброго времени суток.
  Интересует анализ крови на разные виды паразитов? Насколько он поможет определить, что организм заражен некоторыми видами паразитов? Или лучше следовать путем исследования через ккал? Цель – получить максимально точную информацию на чужеродные существа.

  • #10948 Reply

   В нашому прайсі зазначені такі аналізи на гельминти:
   153 Антитіла Ig G до анізакід 100.00
   160 Антитіла IgG+M+A до лямблій 110.00
   161 Антитіла IgG до трихінел 110.00
   162 Антитіла IgG до токсокар 110.00
   163 Антитіла IgG до опісторхів 110.00
   164 Антитіла IgG до Echinococcus granulosus 110.00
   198 Антитіла IgG до аскаридів 130.00
   Але…. кількість типів різних гельминтів значно більша, ніж зазначено в нашому прайсі. А вказані глисти дають доволі конкретні скарги, клінічну картину і потребують доволі специфічного лікування.
   Додаткове проведення аналізу калу на ці та інші типи – теж майже завжди малоінформативне.
   Тобто, якщо немає конкретних специфічних скарг, то замість ” обстеження ” ВООЗ рекомендує проводити профілактичну протигельминтну терапію. Дітям – 1 раз щопівроку, незалежно від скарг, проявів можливої хвороби та результатів любих (!) аналізів. Дорослим – залежно від гігієнічних умов проживання, способу життя, харчових уподобань, наявності контактів з тваринами та ін. Лікування сучасними препаратами не є токсичним (!) і шкідливим для организму.
   Краще, все ж, зверніться до свого лікаря для деталізації ситуації і вибору правильної тактики. Або тел. 0503222298.

 • #10933 Reply

  Наталія

  Доброого вечора. Здавала коагулограму. Результат – згусток. Зранку води не пила і не їла. Вагітність 34 тижні 2 дні. Гінеколог каже про вживання кардіомагнілу. Вчора зробила ктг плоду. Там гінеколлог сказала, що показники в нормі і дитина не страждає від гіпоксіі. Я не розумію причин густої крові в мене? І виходить, що моя густа кров на дитину не впливає?? Дякую за відповідь

  • #10947 Reply

   Наталя, “згусток” – це не результат Вашого аналізу, а результат похибки при наборі крові або зберіганні зразка. Аналіз треба перездати ( це безкоштовно). Зверніться на пункт здачі аналізів.

 • #10932 Reply

  Катерина

  В Вашей лаборатории 12.03.2018 года мной сдавался анализ PRISСA. По каким-то причинам срок беременности указан не верно. В место 11-5 указано 12,5, что могло исказить резутьтат скрининга. В связи с этим прошу Вас пересчитать результат с правильными данными и сообщить мне когда можно их забрать либо направить на мой эленнтронный адрес.
  т. 096-109-04-91 Березовчук К.Д. (образец 191)

 • #10931 Reply

  Елена

  Юрий Аркадьевич, огромное спасибо за ответ!!! Теперь понятно все, поеду за анализами на пункт сдачи. “Необхідно провести цитологічне дослідження ш. матки на 5- 7 день циклу ( від початку місячних).” – сколько стоит этот анализ?

 • #10923 Reply

  Анастасия

  Здравствуйте,
  Сдала общий анализ крови:
  Гематокрит(HCT) .345 l ч. 0,40-0,48ж.0,36-0,42%
  Тромбоцитокрит .224 норма 0,15 – 0,400%

  Как поннимать эти значения, .345 l – это 0.345 l, а .224 – 0.224 ? Я правильно понимаю?

  Заранее спасибо за ответ.

  С Ув. Анастасия

 • #10919 Reply

  Елена

  Юрий Аркадьевич, добрый день. Большое спасибо за ответ. Мне в протокол лечения болезни Лайма доктор внес коррективы, а именно: у меня не проходит краснота после пробы на цефтриаксон, которую делали перед началом прохождения курса. Доктор принял решение курс лечения цефтриаксоном довести до 10 дней (сейчас проколола 8 дней) и добавить следующие препараты: цифран ОД 1000 мг на 10 дней, циклоферон – 10 дней, альтан и антраль (у меня появилось чильное чувство тяжести в желудке, хотя количество съедаемой пищи очень уменьшилось в связи полным отсутствие аппетита), биоспорин форте. Получается, что я пройде только половину курса цефриаксона. Этого будет достаточно, чтобы побороться со спирохетами боррелий.

  • #10927 Reply

   Олено, почервонніня в місці проби може бути наслідком місцевої реакції организму на препарат ( або розчинник) , або алергією. Але Ви вже 8 днів проводите курс терапії і, наскільки я зрозумів, окрім місцевої реакції в місцях введення цефтріаксона, більше немає ніяких ознак алергії. Зміни апетиту, гастоентерологічні проблеми до алергії теж не мають ніякого відношення. Тоді, з якою метою міняти препарат? Можливо, дійсно, поміняти місце введення – не внутішньом’язево, а внутривенно. Або, в крайньому разі, призначити таблетований цефалоспорин , наприклад – цефуроксим в адекватних терапевтичних дозах.
   Цифран – це антибіотик іншої групи – фторхінолонів. Достовірних даних про застосування ципрфлоксацина при хворобі Лайма та інших спірохетозах немає.

 • #10918 Reply

  Елена

  Добрый день!! Сдавала анализы 12.04.18 № 654, 655, 656, 657….654 – мазок с зева, 655- мазок с носа, 656- иммунограмма розширена, а 657 – микроскопия мазка и анализ фемофлор….прокоментируйте, пожалуйста, анализы…буду Вам благодарна за это!!! Но еще очень интересует бланк заказа 657 …эти два анализа…это и есть уретра, канал и вагина (извините за подробности) или еще какой-то анализ не пришел….просто пугает что 2 анализа вместилось на 1 бланке…и как различить где результаты микроскопии мазка и анализ фемофлор…??? Буду ждать Вашего ответа..Заранее спасибо!!!

  • #10929 Reply

   Результат на ” Фемофлор” та імунологічне дослідження Ви, на жаль , не зможете отримати on-line. Зверніться на пункт здачі аналізів.
   По результатам – 654 – виявлено кишкову паличку – почніть з візиту до стоматолога та (або) ЛОР- лікаря.
   655 – епідермальний стафілокок – варіант нормофлори.
   656 – імунограма – ще в роботі. Результат очікується 23.04.
   657 – мікроскопія – запальний процес на ш. матки. Необхідно провести цитологічне дослідження ш. матки на 5- 7 день циклу ( від початку
   місячних).
   ” Фемофлор” – абсолютний нормоценоз – без зауважень.

 • #10914 Reply

  Елена

  Добрый день!. Юрий Аркадьевич, очено прошу прокоментировать следующую ситуацию. В сентябре 2017 после лечения мигрирующей эримы после укуса клеща (амоксиклав – 7дней), был сдан анализ на наличие бореллий. Анализ выявил наличие бореллия IgG иммуноблот белок VlsE (+), белок Р39 (BmpA)- (+), белок Р25 (OspC) – (+) и антитела IgG методом иммуноблот тоже (+). Прошла курс Юнидокс (15 дней) 100мг * 2р/д. Сейчас сдала повторно анализы (03.03.2018). Показатели: антитела IgG к Borrelia burgdorferi – 6.59, антитела IgM Borrelia burgdorferi – 4.54. Дополнительно сдала анализы на иммуноблот (пакет 138). Выявили: Borrelia burgdorferi, антитела IgM (блотанализ) – OspC Ba (Borrelia afzelii) – выявлено, OspC Bb (Borrelia burgdorferi) – выявлено, OspC Bg (Borrelia garinii) – выявлено, IgM (выявлено). Антитела IgM (блотанализ) – VlsE (Borrelia afzelii)-выявлено, VlsE (Borrelia burgdorferi) – выявлено, VlsE (Borrelia garinii) – выявлено, р41- выявлено, OspC Ba (Borrelia afzelii) – выявлено, IgG (выявлено). Врач-инфекционист назначил на 21 день цефтриаксон 1г * 2 р/д в/м. Проколола 6 дней и не представляю, как проколоть оставшиеся 15 дней. Вся уже в синяках. Может можно как-то иначе продолжить лечение. У меня к сожалению, началась проблема с коленом: зимой образовалась киста Бейкера, а затем три тромба на икроножной мышце. После курса лечения в больницу, ситуация на данный момент немного нормализовалась (можно ходить, не хромая).
  Прошу подсказать, какие могут быть дальнейшие действия. Спасибо.

  • #10916 Reply

   Питань , що до діагнозу немає.
   Терпію цефтріаксоном необхідно продовжити , не припиняючи та не пропускаючи ін’єкцій. Одним з варіантів може бути внутривенне введення препарату – обговоріть це питання з своїм лікарем.
   По закінченню лікування ( на 23- 25 день) проведіть загальний аналіз крові з формулою, С- реактивний білок, АСАТ, АЛАТ, ГГТП, ЛФ.
   на 60 день – аналіз крові з формулою, Антитіла igG та igM до борелій.
   Подальше спостереження за процесом залежатиме від результатів вказаних контрольних аналізів. тел. 0503222298

 • #10913 Reply

  Татьяна

  пропустили мой вопрос
  Добрый день,
  помогите, пож-та, разобраться…вчера получила рез-ты цитологии после лечения дисбактериоза влагалища (дослид. 1584 от 16.04.18) Тип II. Запальний процес. Виявлено зміни,х-ні для вірусного ураження.
  До этого в течение месяца проходила лечение антибиотиками и лактобактериями, т.к. был такой же тип мазка, но не было фразы “Виявлено зміни,х-ні для вірусного ураження.”
  могли ли в предыдущей клиники допустить ошибку и пропустить вирус, ведь тогда мне бы назначили дополнительное обследование на ВПЧ?
  получается, что я напрасно пропила сильнейшие антибиотики, от которых мне было очень плохо?
  можно ли мне у вас еще сдать анализы и какие, для того, чтобы определить, что это за вирус?
  заранее спасибо

  • #10915 Reply

   “Виявлено зміни,х-ні для вірусного ураження” – фраза, яка не є категоричним критерієм діагнозу. Однак, при наявності таких змін та при відсутності змін морфологічної картини ш. матки в процесі лікування, якщо немає на те інших причин, варта провести більш детальне обстеження вірусного ураження.
   Наскільки актуальним і необхідним є обстеження вірусів для Вас на даному етапі -….? Специфічних противірусних препаратів з доказаною ефективністю немає, а лікування вірусної патології (HPV, HSV) насамперед передбачає нормалізацію місцевого та загального імунітету та усунення причин його зниження. Причини – це вагінальний дисбактеріоз, протозойні, бактеріальні, грибкові інфекції, наявність гормонального дисбалансу, інші супутні системні захворювання ( діабет, хвороби щитоподібної залози, аутоімунні процеси та ін.)
   У Вас був вагінальний дисбіоз. Ви провели курс терапії. Що маємо зараз – Дисбіоз зберігається, в наявності – уреаплазми. Проведений Вам курс лікування неефективний. Уреаплазми – умовно – патогенні бактерії, які, однак, є найчастішою причиної дисбактеріозу. Тобто, лікування уреаплазм є одною з перших задач.
   Причинами невдалого лікування уреаплазм є:
   а) Стійкість до антибактеріальних препаратів. Не завжди можна підібрати адекватну терапію. Одною з причин може бути короткочасна терапія. За правило, лікування повинно проводитись не менш ніж 3 тижня. Важливим моментом є чітке виконання рекомендацій лікаря.
   б) Повторне зараження. Уреаплазми доволі розповсюджені – до 30-40% населення є носіями. А якщо Ви маєте постійного партнера, то існує “золоте правило” венерології – при необхідності проведення лікування одному з партнерів, другий , незалежно від наявності скарг та любих результатів своїх аналізів повинен обов’язково пройти курс терапії.
   в) Наявність носійства трихомонад. Самі трихомонади можуть бути резервуаром для багатьох бактерій. А виявити їх не зовсім просто. Аналізи на трихомонади завжди проблемні в своїй достовірності. Особливо, коли стоїть питання про хронічний процес. Ця особливість полягає в тому, що в зразок, який піддається досліду не завжди попадає достатня кількість трихомонад. І тому – ми отримуєм “хибнонегативні” результати.
   Зараз необхідно виключити (підтвердити) наявність трихомонад, тобто провести посів In Pouch, зробити аналіз на чутливість уреаплазм до антибіотиків та мікроскопію урогенітального мазка. Подальша тактика залежить від результатів. тел 0503222298

 • #10910 Reply

  Алина

  Доброго дна, Юрію Аркадієвичу! Розшифруйте будь-ласка,аналіз по досліду 1553 від 16.04.18…Чи є якісь відхилення. Перший тримест..29 років..

  • #10912 Reply

   Гострофазових антитіл не виявлено ( igM) Це вказує на відсутність маніфестних форм вказаних інфекційних хвороб протягом останніх 3-4 місяців. .
   Звичайний рівень опірності (igG) до простого герпесу та цитомегаловірусу.
   Відсутній імунітет до токсоплазм. Під час вагітності не контактуйте з котами (особливо хворими та дворовими), не вживайте сирий фарш та м’ясо, ретельніше дотримуйтесь правил особистої гігієни.
   Відсутній імунітет до вірусів червонички. Стережіться дитячих колективів та великих скупчень людей (театри, суспільні заходи, переповнений транспорт, магазини та ін.).
   По результату PRISCA – ризики можливих генетичних аномалій – звичайні.

 • #10909 Reply

  Татьяна

  Добрый день,
  помогите, пож-та, разобраться…вчера получила рез-ты цитологии после лечения дисбактериоза влагалища (дослид. 1584 от 16.04.18) Тип II. Запальний процес. Виявлено зміни,х-ні для вірусного ураження.
  До этого в течение месяца проходила лечение антибиотиками и лактобактериями, т.к. был такой же тип мазка, но не было фразы “Виявлено зміни,х-ні для вірусного ураження.”
  могли ли в предыдущей клиники допустить ошибку и пропустить вирус, ведь тогда мне бы назначили дополнительное обследование на ВПЧ?
  получается, что я напрасно пропила сильнейшие антибиотики, от которых мне было очень плохо?
  можно ли мне у вас еще сдать анализы и какие, для того, чтобы определить, что это за вирус?
  заранее спасибо

 • #10908 Reply

  Наталія

  Доброго дня! Розшифруйте будь-ласка,аналізи Антитіла IgG до НSV 1,2 – 10,42 , Антитіла IgG до CMV – 5,77 ….вагітністm 12 неділь, Дуже хвилююся. Чи є якісь відхилення та чи не потрібна додаткова консультація профільного спеціаліста? Дякую.

  • #10911 Reply

   Виявлені антитіла igG до вірусів простого герпесу та цитомегаловірусу. Нічого дивного в цьому немає – з герпесом ( особливо з 1 типом) та цитомегаловірусом контактувало майже все доросле населення і у кожного повинен бути специфічний імунітет. Рівень цього імунітету у Вас – звичайний. Вказаний аналіз не є критерієм активності вірусу і необхідності будь- якого лікування. Якщо при цьому у Вас немає ніяких специфічних скарг, то ніякої корекції це не потребує.
   PS. Вказані аналізи на ig G проводяться для визначення наявності та рівня специфічого імунітету в комплексному обстеженні т. зв. TORCH – інфекцій, тому що маніфестна форма хвороби ( перший контакт при відсутності імунітету) або реактивація з генералізацією процесу викликають серйозні проблеми з розвитком дитини та перебігом вагітності.
   Проблемними вважаються результати, в яких антитіл igG немає або дуже низький їх рівень ( тобто відсутній імунітет) або кількість антитіл значно перевищує нормативні показники (в 20- 30 разів). В обох випадках ( особливо, при наявності клінічних ознак інфекційного процесу) призначають додаткове обстеженння для підтвердження активності інфекції ( аналізи на igM, авидність, ПЛР та ін.).

 • #10904 Reply

  Сергей

  Добрий вечір, Юрію Аркадієвичу! Розшифруйте будь-ласка,аналіз по досліду 1593 від 16.04.18….Чи є якісь відхилення та чи не потрібна додаткова консультація профільного спеціаліста? Дякую.

 • #10903 Reply

  Ольга

  Добрый день!
  Такие результаты, если был контакт с больным корью 5-7 дней назад говорят о том,
  что человек заразился и может заразить других?
  Антитіла Ig G до вірусу корі 7,11 негатив до 0,8, сумнів 0,8-1,2 позитив більше 1,2
  Антитіла Ig М до вірусу корі 0,16 негатив до 0,8, сумнів 0,8-1,0позитив більше 1,

  • #10905 Reply

   Результати вказаних Вами аналізів говорять про наявність стійкого специфічного імунітету до вірусу корі. Це опірність , яка виникла після перенесеної хвороби (більше ніж півроку тому) , або сформувалась внаслідок проведеної вакцинації. Людина з такими результатами вже не буде хворіти на кір і не є джерелом інфекції.

 • #10893 Reply

  Ольга

  Добрый день!
  Как быстро делают анализ на корь lg G есть ли еще анализы, показывающие есть ли иммунитет к кори?

  • #10895 Reply

   194 Антитіла Ig G до вірусу корі 110.00 грн
   Аналізу на антитіла igG до вірусів кору достатньо для визначення наявності та рівня специфічного імуінтету.
   Якщо Ви здаєте аналіз в будні? зранку до 9 години ( на Подвойського 9 – до 12 години) – ввечері, того ж дня ( після 18 години), Ви зможете отримати результат on-line.

 • #10892 Reply

  Марина

  Здравствуйте! Прокомментируйте, пожалуйста, результаты анализов от 13.04.18 №11. Анализ мочи показал эритроциты 2-4 в поле зрения -это воспалительный процесс? И по показателям повышен прогестерон, на сколько это серьезно? Спасибо.

  • #10897 Reply

   Поява еритроцитів в сечі пов’ язана з оксалатною кристалурією, тобто при травмуванні слизової кристалами солі. Ознак запального процесу на даний момент немає. Проведіть УЗД нирок, скоригуйте раціон ( наберіть – “дієта при оксалатурії).
   Що до збільшеного рівня прогестерону – збільшення може бути при прийомі певних препаратів, при вагітності, при деяких інших гормональних порушеннях. Однак, для конкретного визначення причини у мене мало інформації про Ваш гормональний стус.

 • #10891 Reply

  Наталія

  Добрий день! Чи роблять у вашій лабораторії квантифероновий тест (QuantiFERON-TB Gold IT)?

 • #10889 Reply

  Антонина

  13.04.18 Добрый день . Очень прошу помочь разобраться в сложившейся ситуации. В январе были обнаружены антитела IgG к Borellia burgdorferi в количестве 2,81 , при норме < 0,9 . После назначения и приёма месячного курса лораксона по 2гр. в\в и приёма полиоксидония 0,12 , количество антител IgG к Borrelia burgdorferi увеличилось до 4,04 / анализ №485 от 11.04.18. Получается , что лечение было не эффективным ? Что делать? С уважением, Антонина .

  • #10896 Reply

   Контроль ефективності лікування бореліозу завжди є проблемою. Проблема полягає в тому, що, в випадку бореліозу, у нас обмежені діагностичні можливості. Фактично, ми можем провести аналізи на антитіла igM, igG та неспецифічні аналізи (загальний крові з формулою, ШОЕ, С – реактивний білок). ПЛР (ПЦР, ДНК) – дослідження, майже в усіх випадках, малоінформативне, тому що в крові кількість борелій, за правило, дуже мала, а поява бактерій в лікворі відбувається в пізніх проявах хвороби при нейробореліозі.
   Тобто, після лікування повинні бути :
   – нормалізація загального стану, неврологічної симптоматики та температури
   – відсутність шкірних проявів хвороби,
   – зниження або повне зникнення проявів артриту ( якщо були);
   – нормальна лейкоцитарна формула, ШОЕ, негативний С- реактивний білок.
   Що до антитіл – igM виникають з початку хвороби та можуть зберігатися протягом 9- 12 місяців. Після успішного лікування igM прогресивно знижуються з 2-3 місяця після лікування. Повне зникнення igM відбувається на 6 – 9 місяці.
   Ig G – перших 2-3 місяці після лікування може відмічатися збільшення кількості антитіл ( Ваш випадок!). Це пов’язано з активною реакцією организму на загибель борелій під час лікування, та нормалізацією імунної відповіді. З 4- 6 місяця відмічається поступове зниження кількості антитіл. Повне зникнення igG відмічається протягом 1-3 років після лікування.
   Тобто, нічого дивного в Вашому збільшенні igG я поки що не бачу.
   При відсутності клінічних ознак та скарг, через 2 місяця ( в червні), а далі – кожні щотримісяця протягом 1 року, проводьте загальний аналіз крові з формулою, С- реактивний білок, Антитіла igG та igM до борелій. Аналізи на борелії бажано здавати в одній лабораторії (важлива порівняльна динаміка показників)
   При наявності певних скарг зверніться до свого лікаря або тел. 050 322 22 98.

 • #10882 Reply

  Козюба Игорь

  Добрый день.
  Сдавал бакпосев 30,03,2018 номера квитанций 388 и 389(ухо.нос). Результати анализов идентичны. Я так подозреваю это оба результата бак посева носа. А с уха где то потерялись. Можете проверить

  • #10887 Reply

   Ігоре, не хвилюйтеся – Ваші аналізи ніде не загубилися. У Вас, дійсно, в обох результататах виявлено епідермальний стафілокок, який живе на шкірних покривах майже у кожного. Патогенність цього типу бактерій доволі низька. Найбільше епідермальний стафілокок докучає хірургам при проведенні певних маніпуляцій, тобто є найчастішою причиною післяопераційних нагноєнь. В деяких випадках, може бути причиною інших запальних процесів, однак, це в основному стосується ослаблених, важких хворих з поганим імунітетом, діабетом, системними захворюваннями та ін.
   Необхідність лікування визначається лікарем, залежно від скарг та клінічної картини.

 • #10881 Reply

  Анна

  Можете прокомментирвоать результаты 49 8 от 02.04.2018, бактериологический посев. Спасибо

  • #10886 Reply

   В посіві виділено культуру бактерій Аlcaligenes faecalis, які вважаються умовно- патогенними ( тобто, здатні викликати запальний процес при певних, сприятливих умовах). Наявність цих бактерій можна вважати ознакою вагінального дисбіозу, який доволі часто є наслідком патогенного впливу уреаплазм. Лікування А. faecalis більше полягає не в прийомі антибіотиків, а в корекції дисбіозу та усуненні причин, що його викликають.
   Виявлені у Вас уреаплазми теж вважаються умовно- патогенними бактеріями, однак, останнім часом спостерігається збільшення їх агресивності і патогенності. Лікування не є категорично обов’язковим і призначається тільки при наявності стійкого запалення, вираженого вагінального дисбактеріозу, при проблемах з вагітністю (зриви, невиношування, безпліддя).
   Проведіть урогенітальний мазок ( мікроскопію), цитологічне дослідження ш. матки, УЗД органів малого тазу – з результатами зверніться до лікаря для визначення подальшої тактики.

 • #10880 Reply

  Юлия

  Юрий Аркадьевич, добрый день! Меня тоже смущает, что врач назначила дополнительно сдавать ещё анализы на АВИДНОСТЬ антител IGg к HSV 1/2, CMV, Toxoplasma gondii, VCA. Я сдавала у Вас анализы наTORCH IGg/IGm № 1755 от 06.04.18. Исходя из них я поняла что у меня пожизненный иммунитет к краснухе и токсоплазме и угрозы для ребенка нет. Но мой врач не поняла почему у меня такие завышенные везде показатели IGg. И сказала сдать еще и на авидность чтоб понять это реальный иммунитет у меня или наоборот скрытая фаза протекания к инфекциям. Посмотрите пожалуйста мои результаты и подскажите, есть ли вообще смысл сдавать ещё и на авидность или в этом нет необходимости и смысла? Заранее благодарю Вас за ответ)

  • #10888 Reply

   Юліє, авидність проводиться для визначення (підтвердження) первинного процесу при інфікуванні, який може зашкодити нормальному перебігу вагітності. По результатам Ваших аналізів (відсутні проблемні igM при вже наявних igG), враховуючи Ваш термін вагітності та відсутність специфічних скарг, необхідності проводити аналізи на авидність немає. Всі можливі первинні контакти з вказаними інфекціями у Вас відбулися більше 3 місяців тому ( ще до вагітності) і у Вас є сформований імунітет. Це не виключає можливої реактивації інфекцій, але тоді буде хвороба, будуть клінічні прояви, будуть скарги і обстежувати доведеться вже хворобу, а не визначати можливі ризики. І навіть, в такому випадку аналіз на авидність не є першим і найнеобхідним.
   Що до цифрових значень igG до герпесів – результат показує наявність та рівень специфічного імунітету. В нормі у дорослої людини повинен бути імунітет до герпесів. Звичайний цифровий рівень показників у кожного свій і залежить від індивідуальної реакції организму, частоти та давності можливих загострень та ін. Ваші кількісні показники – звичайні.

 • #10875 Reply

  Татьяна

  Здраствуйте! Прокомментируйте, пожалуйста, результаты анализа 115 от 19.03.2018 г. Негативные значения – это хорошо или плохо? Спасибо!

  • #10879 Reply

   Австралійського антигену, антитіл до гепатиту С, цитомегаловірусу, токсоплазм у Вас не виявлено. Цукор – в межах нормативних значень.
   ” Негативний” – означає – не виявлено. Наскільки це добре, чи погано, залежить від виду аналізу та конкретної ситуації. Наприклад, Ваш результат на антитіла igG СМV (0,16) – означає відсутність специфічного антицитомегаловірусного імунітету. Для дитини до 5-8 років це може вважатися нормою ( тобто, дитина ще не контактувала з CMV), якщо ж це результат для дорослої людини , то це теж, не обов’язково і не завжди ” погано” , але виникає питання – чому цього імунітету немає ?

 • #10874 Reply

  Юлия

  Добрый вечер! После сданных анализов на TORCH-инфекции. Врач назначил теперь сдать доп.анализы на АВИДНОСТЬ антител к Igg HSV 1/2, CMV, Toxoplasma gondii, VCA. И ещё нужен анализ на сахар крови. У Вас можно сдать такие анализы? Заранее благодарю за ответ!

  • #10878 Reply

   Аналізи на авидність антитіл до герпесу , цитомегаловірусу та EBV на жаль, тимчасово не проводимо.
   Авидність до токсоплазм – 150 грн.
   Аналіз на цукор крові – 40 грн.
   Глюкозотолернантний тест – 80 грн.
   Однак, Ви повинні знати, що аналіз на авидність антитіл igG проводять для диференціації первинного інфекційного процесу (і його давності) та реактивації інфекції.
   Призначається цей аналіз :
   1. при позитивних igG та сумнівних або слабопозитивних igM – ( обов’язковий критерій )
   2. при патології розвитку вагітності, підтвердженої даними УЗД та (або) гормональними дослідженнями – ( обов’язковий критерій )
   3. при специфічних скаргах та (або) клінічних ознаках інфекційного процесу протягом останніх 3 місяців ( не обов’язковий критерій )
   4. при відсутності igG та igM до вагітності або якщо інформації про це немає ( обов’язковий критерій при наявності хоча б одного з вищенаведених фактів ).
   Інших причин для призначення аналізу на авидність немає.

 • #10873 Reply

  Татьяна

  Здраствуйте! Подскажите, пожалуйста, через какое время после выскабливания (после ЗБ) должен нормализироваться уровень ХГЧ? ЗБ была на 4-5 неделе, выскабливание делали на 9 неделе. Через 12 дней после выскабливания ХГЧ = 280 mlU/ml. В норме ли этот показатель? Спасибо!

  • #10877 Reply

   Взагалі, процес зниження і нормалізації ХГЛ відносно індивідуальний, тому, як такої, норми не існує і для контроля аналізи на ХГЛ та УЗД органів малого тазу проводять, щонайменше, двічі – через 2 та через 4-6 тижнів.
   Повна нормалізація відмічається, за правило, протягом місяця після переривання вагітності.
   По Вашим результатам – позитивне прогресивне зниження ХГЛ. Повторіть аналіз на УЗД через 2-3 тижня.

 • #10870 Reply

  Яна

  Добрый день! У ребенка (12 лет) подозрение на скарлатину. Врач сказала сдать анализ крови, который покажет есть ли бактериальная инфекция. Подскажите, пожалуйста, судя по результатам анализа крови, что можно сказать о наличии скарлатины? Спасибо!
  Анализ на Яковенко, №509 от 10.04.

  • #10872 Reply

   Результат аналізу крові однозначно вказує на бактеріальний тип запалення. Наявність відносної лімфопенії, еозінофілії, помірного зниження гемоглобіну ( до межі норми) можна вважати непрямими ознаками скарлатини. Однак, остаточний діагноз , все ж, виставляється лікарем, враховуючи не тільки результати аналізів, а й клінічну картину захворювання.
   Через тиждень, для контроля проведіть загальний аналіз крові вдруге та аналіз крові на АСЛ-О.

 • #10868 Reply

  Юлия

  Юрий Аркадьевич! Спасибо Вам огромное за объяснение. То есть, исходя из результатов моих анализов, угроз для беременности нет. Я правильно Вас поняла? Или все же стоит предпринять какие-то дополнительные действия? Или сдать ещё какие-то анализы, для избежания рисков? У меня сейчас 9-я нед. беременности. И ещё хотела у Вас уточнить, на каком сроке мне лучше приехать к Вам на скрининг 1триместра+PRISCA?

  Заранее благодарю Вас за ответ)

  10.04.2018 at 08:16 #10866REPLY
  Добрый вечер! Прокомментируйте пожалуйста, анализ на TORCH-инфекции: № 1755 от 06.04.18. 1-й триместр беременности, 30 лет. Заранее благодарю Вас за ответ! 🙂

  • #10871 Reply

   Так, зауважень по інфекціям немає. Так само, як і немає якихось додаткових специфічних рекомендацій.
   Скринінг 1триместра+PRISCA краще проводити на 11 тижні. З собою необхідно мати результат УЗД не більш ніж триденної давності.

 • #10861 Reply

  Инна

  Врач назначил провести анализ на лактозную непереносимость ребенку возраста до 2-х. Проводите ли вы такие анализы? Если да, то каких способом проводится забор анализа? Какая стоимость и нужна ли особая подготовка? Заранее спасибо.

  • #10865 Reply

   98 ПЛР.Лактазна недостатність(ген МСМ6) 180.00грн.
   Це буккальний зіскіб ( тампоном з слизової щоки). Підготовка – не давайте дитині їсти і пити протягом 1 години до здачі аналізу

 • #10859 Reply

  Юлия

  Добрый вечер! Прокомментируйте пожалуйста, анализ на TORCH-инфекции: № 1755 от 06.04.18. 1-й триместр беременности, 30 лет. Заранее благодарю Вас за ответ! 🙂

  • #10866 Reply

   Гострофазових антитіл (igM) до всіх вказаних інфекцій не виявлено. Ці антитіла (igM) з’являються в гострій, маніфестній формі хвороби або при генералізації процесу. Зберігаються протягом 3-4 місяців після гострої форми захворювання.
   Виявлені антитіла igG до вірусів простого герпесу, цитомегаловірусу вірусу Епштейна- Барра. Нічого дивного в цьому немає – з герпесами ( CMV – 5 тип герпесу, EBV – 4 ) контактувало майже все доросле населення і у кожного повинен бути специфічний імунітет. Рівень цього імунітету у Вас – звичайний. Вказаний аналіз не є критерієм активності вірусів і необхідності будь- якого лікування.
   До вірусів червонички та токсоплазм у Вас стійкий пожиттєвий імунітет. Контакт з цими інфекціями відбувся більше 3- 4 місяців тому ( за правило – в дитинстві), і ці хвороби Вам вже не загрожують.
   Антитіл до вірусу гепатиту С та хламідій не виявлено.
   Тобто, загалом – особливих зауважень по вказаним інфекціям немає.

   • #10867 Reply

    Юлия

    Юрий Аркадьевич! Спасибо Вам огромное за объяснение. То есть, исходя из результатов моих анализов, угроз для беременности нет. Я правильно Вас поняла? Или все же стоит предпринять какие-то дополнительные действия? Или сдать ещё какие-то анализы, для избежания рисков? У меня сейчас 9-я нед. беременности. Заранее благодарю Вас за ответ)

    10.04.2018 at 08:16 #10866REPLY
    Добрый вечер! Прокомментируйте пожалуйста, анализ на TORCH-инфекции: № 1755 от 06.04.18. 1-й триместр беременности, 30 лет. Заранее благодарю Вас за ответ! 🙂

    Юрий Аркадьевич Суханов

    Moderator
    Гострофазових антитіл (igM) до всіх вказаних інфекцій не виявлено. Ці антитіла (igM) з’являються в гострій, маніфестній формі хвороби або при генералізації процесу. Зберігаються протягом 3-4 місяців після гострої форми захворювання.
    Виявлені антитіла igG до вірусів простого герпесу, цитомегаловірусу вірусу Епштейна- Барра. Нічого дивного в цьому немає – з герпесами ( CMV – 5 тип герпесу, EBV – 4 ) контактувало майже все доросле населення і у кожного повинен бути специфічний імунітет. Рівень цього імунітету у Вас – звичайний. Вказаний аналіз не є критерієм активності вірусів і необхідності будь- якого лікування.
    До вірусів червонички та токсоплазм у Вас стійкий пожиттєвий імунітет. Контакт з цими інфекціями відбувся більше 3- 4 місяців тому ( за правило – в дитинстві), і ці хвороби Вам вже не загрожують.
    Антитіл до вірусу гепатиту С та хламідій не виявлено.
    Тобто, загалом – особливих зауважень по вказаним інфекціям немає.

 • #10853 Reply

  Vlad

  06.10.17г., выполнена операция цитоскопия, ТУРП, ТУР биопсия мочевого пузыря, Диагноз: № 1 –доброкачественная гиперплазия простаты, железистостомальная форма с воспалительной железистоклеточной инфильтрацией. №2- Ерозивный цистит.
  Бак посев мочи 23.02.18г. показал Enterococcus faecalis 3×10*3 и Proteus mirabilis <10*3. Начало печь в простате и анусе, тяжесть в мочеврм пузыре. с 23.02.18г.- 06.03.18г.,11дней, офлоксацин 400мг.2р.д.,масло арбуза 1свеч.д.
  6.03.18г. Ан.мочи- лейкоц.-18-20, на сл. в.б. к-ве, эрит.-1-2.Эпит.-незн.к-во
  Назначено: с 07.03.- 13.03.18г.,7 дней, цефтриаксон, иньекции, 1гр, 2р.д.
  с 12.03.- 23.03.18г.,10дней, колларгол 2%, инстилляции мочевого пузыря
  с 01.03.18г- уро ваксом, Цинк акивный,0,25г.1р.д
  28.03.18г. Ан.мочи- лейкоц-6-8, на сл. в. б. к-ве, эритр. -н.о.Эпит.-незн.к-во
  Назначено: принимать с 28.03.18 – 2 месяца: Уро ваксом 1т.д., Простамол уно 1т.д., Простамед 2т.д., Цинк акивный,0,25г.1р.д., масло арбуза 1свеч.д, 15дней. Все равно в процессе лечения чувствую дискомфорт в простате, моч. пузыре.
  Какое исследование лучше провести, ПЦР бак. флоры (АНДРОФЛОР)? или есть еще другой метод ???? для определения источника, возбудителя хр.простатита, инфекции ? ? Когда, , и как сдать через сколько дней, после или можно во время лечения , см. выше, лучше сдать у Вас материал для обследования ?

  • #10857 Reply

   Проведіть два аналізи
   34 ПЛР бак. флори (АНДРОФЛОР) 510.00
   19 Трихомонада (культур.метод InPouch) 420.00 грн.
   Це зіскріб з уретри. Аналіз краще здавати зранку. За можливості не мочіться 2-3 години перед аналізом. Прийом препаратів (які Вам призначено) не впливатиме на кінцевий результат вказаних аналізів.

 • #10849 Reply

  Ігор

  Доброго дня!
  прокоментуйте будь ласка результат коагулограми аналіз №21 4.04.
  що значить результат “згусток”?

  • #10852 Reply

   “Згусток” – це наша помилка при заборі зразка крові на аналіз. Вибачте. Зверніться на пункт здачі аналізів та перездайте, будь-ласка, кров на коагулограму вдруге, до 9 ранку. Це буде безкоштовно.
   По загальному аналізу крові – незначна еозінофілія, що може бути наслідком алергізації або(та) глистної інвазії. Решта показників без зауважень.

 • #10814 Reply

  Наталия

  Добрый день!
  Прокомментируйте пожалуйста результат анализа 139 от 03.04.18. Интересует расшифровка норм прогестерона и ХГЧ по неделям по неделям беременности, которые приняты в вашей лаборатории.

  • #10851 Reply

   По результатам аналізу – вагітність в ранньому терміні. Якщо вагітнсть розвивається без патології, відсутні скарги та будь- які клінічні прояви, то результати, як на 3- 4 тиждень. Якщо існує загроза переривання вагітності, то вказані аналізи необхідно порівнювати та оцінювати в динаміці, з урахуванням даних УЗД.

 • #10816 Reply

  Наталия

  Добрый день!

  Сообщите, пожалуйста, нормы прогестерона и ХГЧ по неделям беременности, принятые в вашей лаборатории. Анализ № 139 от 03.04.18.

  • #10817 Reply

   Термін від запліднення, тижні Рівень ХГЛ, мОд/мл
   1-2 тижня 25-156
   2-3 101-4870
   3-4 1110-31500
   4-5 2560-82300
   5-6 23100-151000
   6-7 27300-233000
   7-11 20900-291000
   11-16 6140-103000
   16-21 4720-80100
   21-39 2700-78100

   Прогестерон –
   Ітриместр -15-161нмоль/л;;
   ІIтриместр -62-144нмоль/л;;
   ІІІтриместр -80,4-290,6нмоль/л;;

 • #10812 Reply

  Олена

  Добрий день. Можна отримати коментар щодо ліпідограми №6900.
  Хвилює рівень холестерину та коефіцієнт атерогенності у дитини 6 років.

 • #10211 Reply

  Вера

  Добрый день, Ребенку 14 лет порекомендовали сдать общий развернутый анализ крови и ревмопробы. Скажите, можно ли сдать сие одним забором крови и есть ли такова возможность в Киеве на Выборской? Спасибо

  • #10807 Reply

   Вказані аналізи проводяться одним забором крові з вени. На Виборзькій 70 а – будь- ласка – з 7.30 до 17 години

 • #10395 Reply

  Тетяна

  Доброго дня.
  Здавала аналіз 13.03.2018 квитанція 220, на альфа-фетопротеїн (пренатальна панель). Результат 30,2 Мо/мл на 17 тижні вагітності, але лікару необхідні дані в МОМ, чи можна вказати, якому значенню в МОМах відповідають дані результати аналіза.
  Дякую.

  • #10809 Reply

   Приблизно 0.7 МОМ. Чому приблизно – тому, що показник в МОМах вираховується залежно від віку, ваги, раси, проведеного ЕКЗ та ін.
   А взагалі, існує такий аналіз, як
   код 503 Пренатальн.скринінг II трим.+PRISCA 280.00грн.
   Аналіз є плановим і необхідним для всіх категорій вагітних. Результати, з урахуванням УЗД, вказують на можливу наявність генетичних аномалій і показують можливі проблеми розвитку і перебігу вагітності.

 • #10394 Reply

  Татьяна

  Добрый день.

  24.03.2018 сдавали анализ “Бак.посев из зева”.
  Меня заверили, что анализ будет готов 02.04. после 19-00.
  Результатов нет. Помогите, пожалуйста, ускорить процесс получения результатов, т.к. я записалась на завтра (03.04.) к врачу.

  Благодарю.

 • #10393 Reply

  Надежда

  Здравствуйте если Вам не сложно,могли бы прокомментировать наш анализ 02,04,2018г №463 девочке 6 лет

  • #10810 Reply

   З виявленого – наявні антитіла igG до вірусів герпетичної групи ( HSV 1/2, CMV, EBV) та вірусів червонички свідчать при сформований, достатній рівень специфічного імунітету. Вказані аналізи не показують можливої активності вірусів і не є категоричним критерієм для призначення лікування. Однак, відсутність гострофазових антитіл igM ( при позитивних igG) не виключає активного процесу, тому оцінювати ситуацію необхідно комплексно з урахуванням скарг, клінічної картини та даних інших обстежень.
   Виявлені антитіла до опісторхів можуть свідчити про перенесений ( не більше 1 року) або наявний опісторхоз. Проведіть загальний аналіз крові з формулою, біохімічне дослідження (АСАТ, АЛАТ, ГГТП, амілаза, ліпаза), УЗД печінки, підшлункової залози. З результатами зверніться до лікаря.
   Бажаним є обстежити на опісторхоз всіх членів сім’ї.

 • #10388 Reply

  Инна

  Добрый вечер. С какого возраста можна сделать анализ на не переносимость лактазы? Нужна ли предворительная подготовка? Делают данный анализ спомощю сбора слюны? Нужно ли предворительно записываться ?

  • #10806 Reply

   Аналіз можна провести в любому віці. Підготовка – не їсти, не пити протягом 1 години до здачі аналізу. Матеріал для аналізу – слина та епітелій слизової щоки, забір проводиться ватним тампоном. Записуватись не потрібно.

 • #10345 Reply

  Татьяна Белова

  Доброе утро. Прокомментируйте, пожалуйста, результаты анализа крови №595 30.03.2018 (девочка 12 лет).
  Заранее спасибо.

  • #10811 Reply

   Підвищена тимолова проба. Це біохімічний тест, який дозволяє оцінити здатність печінки синтезувати білки і певним чином характеризує білковий обмін. Збільшення може спостерігатися при гепатитах ( вірусних, токсичних, аутоімунних), панкреатиті, нефриті, аутоімунних хворобах та ін.
   В любому випадку, необхідно провести протеінограму, АСАТ, АЛАТ, ГГТП, креатінін, сечовину, загальний аналіз крові з формулою, аналіз сечі. Подальша тактика залежить від результатів вказаних аналізів.

 • #10341 Reply

  Михаил

  Доброе утро! Прокомментируйте пожалуйста результат анализа за номером 1277 от 13.03

  • #10808 Reply

   Активного запального процесу немає. Але … в зразку велика кількість еритроцитів , тобто кров. Кров найчастіше з’являється в еякуляті після травми – механічна травма промежини, при масажі простати, при калькульозному простатиті (“камні” в простаті) та ін. В деяких випадках, таким чином може себе проявляти онкопатологія.
   Проведіть УЗД простати, дайте функціональний спокій (виключити секс, масаж, статеві збудження) , щонайменше на 2 тижні. Через 2 тижні повторіть аналіз еякуляту та аналіз сечі.

 • #10348 Reply

  Сергей

  Добрый день.
  Прокомментируйте, пожалуйста, анализ №1833 от 30.03.2018.
  Спасибо.

  • #10350 Reply

   По аналізу крові –
   З генітальним герпесом (2 тип) та токсоплазмами Ви не знайомі. Антитіл до хламідій не виявлено. Наявні антитіла igG до герпесу 1 типу свідчать про звичайний рівень специфічного імунітету (імунітет до герпесу 1 типу є у 95-99% дорослого населення). Результат аналізу на антитіла до герпесу не є критерієм необхідності лікування.
   ” Андрофлор” – виражений анаеробний дисбіоз. Венеричних та специфічних умовно- патогенних бактерій на момент здачі (!) аналізу не виявлено. Натомість, в зразку багато анаеробної умовно- патогенної та кишкової флори. Певним чином, ці бактерії, при сприятливих умовах, можуть стати причиною ” банального” уретриту або інших запальних процесів статевих органів.
   В любому випадку, Вам необхідно визначитись з можливою наявністю запалення та, за можливості, встановити причини дисбіозу. Що до причин – це може бути зміна кислотності та сольового складу сечі, зміни гормонального фону, наявність запального процесу простати , сім’яних міхурців та ін. Важливу роль відіграє стан вагінального біоценозу Вашої партнерки.
   Проведіть мікроскопію мазка, здайте аналіз сечі, спермограму. Статевій партнерці необхідно провести мікроскопію урогенітального мазка, цитологічне дослідження ш. матки, можливо ? УЗД органів малого тазу. Від результатів вказаних досліджень залежить необхідність та інтенсивність корекції.

   PS. Якщо аналіз Вами здавався з метою визначення бактерій після ” сумнівного” контакту, то це ніяк не міняє вказану вище тактику. Однак, Ви повиннні знати, що інкубаційний період деяких інфекцій може бути близько 1 місяця . Тобто, аналіз, незалежно від Вашого самопочутття, необхідно повторити через 30 днів ( від контакту).
   тел. 0503222298.

 • #10263 Reply

  Ирина

  Добрый день, какая подгонка необходимо перед сдачей анализа 8 мес ребёнка на непереносимость лактозы?
  Спасибо

 • #10262 Reply

  Ирина

  Добрий вечір!
  Будь-ласка, прокоментуйте результати аналізу, квитанція №1683 від 15.03.2018.
  Дякую! 🙂

  • #10347 Reply

   Вказаних вірусів та токсоплазм в крові не виявлено. Гострофазових антитіл igM теж не виявлено.
   Але……вказані дослідження малоінформативні. Герпетична вірусемія (наявність вірусів в крові ), за правило, не тривала і найчастіше спостерігається при генералізованому процесі з важким перебігом захворювання. Майже те саме стосується токсоплазм.
   Антитіла igM з’являються при першому контакті з інфекцією, коли розвивається активна форма захворювання. Зберігаються до 3- 4місяців. Є “ранніми” і тому доволі низькоспецифічними. В перебігу захворювання замінюються високоспецифічними антитілами igG, які формують імунітет.
   Оскільки igM є ранніми, то їх визначення є важливим тільки для первинної діагностики певного захворювання. При рецидивах захворювання або при хронічному перебігу можуть бути відсутніми (найчастіше) !
   Тобто, проведені Вами аналізи виключили гострий (первинний) процес та можливу генералізацію, але це ніяким чином не стосується хронічно-персистуючих форм з реактивацією вказаних інфекцій. тел. 050 322 22 98

 • #10261 Reply

  Павло

  Дуже дякую за розгорнуту відповідь. Підскажіть будь ласка який саме аналіз сечі, та інші аналізи мені необхідно здати для чіткого встановлення клінічної картини (враховуючи що аналізи 1158 від 22.02 не були спричинені “сумнівним контактом”)

  • #10343 Reply

   Аналіз сечі – ранішня сеча – перша (40-50мл) + остання (10-20 мл) порції сечі в одну банку. Після чого зберіть сперму ( мастурбація). Протягом 1 години зразки доставте в лабораторію на Подвойського 9, до 12 години, в будні.

 • #10253 Reply

  Svetlana M.

  хочу еще уточнить, по вашему ответу результатов анализов №13 29.03.2018
  я сдавала анализ, т.к. длительное время у меня температура 37-37,2
  мне назначили пройти специалистов – маммолога,гинеколога, отоларинголога – прошла, все норм по их специализации, нейроинфекционист и эндокринолог (еще не консультировалась)
  может Вы подскажите, какие еще нужно сдать анализы для диагностики?

  • #10344 Reply

   Світлано, проблема тривалого субфебрилітету настільки об’ємна і різнопланова, що визначити причину одним аналізом не вдасться. З іншого боку – обстежити “все” теж неможливо, та й не потрібно. Зверніться до мене на консультацію з усіма результатами досліджень, які у Вас є, і ми визначимо доцільну і необхідну діагностичну тактику. тел. 050 322 22 98.

 • #10247 Reply

  Svetlana M.

  Доброе утро. Прокомментируйте, пожалуйста, результаты анализа крови №13 29.03.2018.
  Заранее спасибо.

  • #10252 Reply

   По загальному аналізу крові – незначна еозінофілія може бути ознакою алергозу або(та) глистної інвазії. Відносне (в %) збільшення лімфоцитів (відповідне зниження гранулоцитів та сегментів) не підтверджене кількісним виміром (#) і пов’язане з перерозподілом елементів крові в зразку, тому не вважається патологічним.
   По аналізу сечі – незначна уратурія – кристалізація солей сечової кислоти. Проведіть УЗД нирок. Нормалізуйте свій раціон, наберіть в пошуку – дієта № 6 або дієта при уратурії . Подальші дії залежатимуть від результату повторного аналізу сечі ( через 3-4 тижня).

 • #10242 Reply

  Надежда

  Здравствуйте .Подскажите пожалуйста,нам доктор сказал сдать ребёнку анализы на ТОРЧ инфекции(все) что-бы най причину сильного падения зрения уребёнка, но не написал какие. Вам не сложно будет подсказать,

  • #10246 Reply

   Оскільки Ви не вказуєте на гострий перебіг захворювання, то вважаю необхідними аналізи крові :
   120 Антитіла IgG до НSV 1,2 110.00
   122 Антитіла IgG до CMV 110.00
   124 Антитіла IgG доToxoplasma gondii 110.00
   107 Авідність Toxoplasma IgG 150.00
   175 Антитіла IgG до Епшт.Барр(EBV-VCA) 110.00,
   162 Антитіла IgG до токсокарів 110.00
   Слина :
   80 ПЛР. Епштейн- Барр EBV Real-Time 100.00
   60 ПЛР. Цитомегаловірус CMV 100.00
   59 ПЛР. Герпес HSV1/2 типування 110.00 грн.

   Окрім цього, бажано провести загальноклінічні аналізи – загальний аналіз крові, цукор, біохімічне дослідження, аналіз сечі. Не виключаю необхідності проведення імунологічного дослідження.

 • #10239 Reply

  Валерия

  Здравствуйте, прокомментируете пожалуйста результаты анализы # 1574 от 28.03.2018

  • #10241 Reply

   Паіломавірусів 16 та 18 типів не виявлено.
   По мазкам – незначний запальний процес на шийці матки без значних морфологічних змін. Проведіть контрольну цитологію через 4-6 місяців.

 • #10238 Reply

  Павло

  Добрий день, прошу прокоментувати аналізи від 22.02.18, номер квитанції 1158. Вельми дякую!

  • #10240 Reply

   Виражений анаеробний дисбіоз. Венеричних та специфічних умовно- патогенних бактерій на момент здачі (!) аналізу не виявлено. Натомість, в зразку багато анаеробної умовно- патогенної та кишкової флори. Певним чином, ці бактерії, при сприятливих умовах, можуть стати причиною ” банального” уретриту або інших запальних процесів статевих органів.
   В любому випадку, Вам необхідно визначитись з можливою наявністю запалення та, за можливості, встановити причини дисбіозу. Що до причин – це може бути зміна кислотності та сольового складу сечі, зміни гормонального фону, наявність запального процесу простати , сім’яних міхурців та ін. Важливу роль відіграє стан вагінального біоценозу Вашої партнерки.
   Проведіть мікроскопію мазка, здайте аналіз сечі, спермограму. Статевій партнерці необхідно провести мікроскопію урогенітального мазка, цитологічне дослідження ш. матки, можливо ? УЗД органів малого тазу. Від результатів вказаних досліджень залежить необхідність та інтенсивність корекції.

   PS. Якщо аналіз Вами здавався з метою визначення бактерій після ” сумнівного” контакту, то це ніяк не міняє вказану вище тактику. Однак, Ви повиннні знати, що інкубаційний період деяких інфекцій може бути близько 1 місяця . Тобто, аналіз, незалежно від Вашого самопочутття, необхідно повторити через 30 днів ( від контакту).
   тел. 0503222298.

 • #10213 Reply

  Юлия

  Доброго дня. Необхідно здати аналізи крові на гормони. Треба попередньо записуватися чи просто приходити без запису?

  • #10235 Reply

   Записуватись не потрібно. Аналіз здається зранку, натще. Напередодні уникайте харчових ексцесів та надмірних фізичних навантажень.

 • #10212 Reply

  Саша

  Здравствуйте, прокомментируете пожалуйста результаты анализа # 1563 от 28.03.2018

  • #10237 Reply

   По біохімії – незначно збільшені кількість загального холестерину та коефіцієнт атерогенності (3.8). Ретельніше дотримуйтесь дієти ( наберіть в пошуку “дієта при атеросклерозі”). Збільшіть в раціоні кількість ненасичених жирів ( риба, горіхи, рослинна олія та ін.). Якщо Ви вже приймаєте ліки для нормалізації жирового обміну – корекцію дози препарату проводити не потрібно.
   По загальному аналізу крові – зауважень немає. Збільшення лімфоцитів – зменшення гранулоцитів та сегментів в % – не підтверджене абсолютними показниками (#) і не вважається патологічним.

 • #10210 Reply

  Елена

  Добрый день. Прокомментируйте, пожалуйста, результат анализа № 98 от 26.03.2018 . Спасибо!

  • #10236 Reply

   Відносний лімфоцитоз (%) та відповідне зниження %гранулоцитів, сегментів. Лімфоцитоз не підтверджено абсолютним виміром кількості лімфоцитів – (#Lym) – 3.0 тис/куб мм) – і тому не вважається патологічним. Для дітей до 10 років збільшення % лімфоцитів вважається нормою.
   Інших зауважень по результату немає.

 • #10129 Reply

  Світлана

  добрий ранок шановний Юрій Аркадійович , не могли б прокоментувати 556 від 13.03 (імунограма), дякую

  • #10204 Reply

   Світлано, результат імунограми з тими незначними зазначеними змінами можна вважати варіантом норми. Зниження кількості igA може бути наслідком перенесеної нещодавно вірусної інфекції.

 • #10128 Reply

  Елена

  Добрый вечер. Прокомментируйте, пожалуйста, результат анализа от 26.03.2018 . Спасибо!

 • #10127 Reply

  Ирина

  Добрый вечер.Прокоментируйте пож.анализы 122 за 27.03.Спасибо.

 • #10118 Reply

  Виктория

  Добрый день! Расшифруйте пожалуйста ОАК по исследованию 481.

  • #10125 Reply

   481 за 26.03 – По загальному аналізу крові – помірна анемія, еозінофілія – зазвичай, це ознаки глистної інвазії. Еозінофілія може також спостерігатися при алергозах ( що не виключає наявності глистів). А анемія може бути пов’язана з розладами функції кишечника (панреатит, дисбактеріоз, специфічні коліти та ін.) або з малим поступленням заліза в организм.
   Відносний (%) лімфоцитоз бажано оцінювати залежно від віку. Зменшення %- кількості сегментів, гранулоцитів є відповідним. Але , ми часто спостерігаємо збільшення % лімфоцитів при банальному перерозподілі форменних елементів крові в зразку, тому, щоб уникнути похибки, проводиться абсолютний вимір кількості лімфоцитів (#)- Ваш результат (3.1 Х 10 9/л) є нормою для дітей до 10 років.
   Аналізи на антитіла до лямблій та аскаридів – негативні. Однак, це не виключає можливої наявності інших типів гельминтів.
   Зверніться до лікаря для деталізації скарг, уточнення клінічної картини та призначення правильної корекції.

 • #10116 Reply

  Анастасия

  Добрый день! Подскажите, пожалуйста, каким методом в Вашей лаборатории выполняют анализ на антитела к двуспиральной ДНК?

 • #10110 Reply

  Катя

  Скажите пожалуйста, какой анализ ХГЧ мне нужно здать что бы узнать есть беременность или нет? И как его сдавать?

  • #10123 Reply

   223 ХГЛ загал. β-субодиниця (без розвед.)до 1000од) 120.00 грн.
   Аналіз необхідно здавати не менш ніж через 10 днів від моменту можливого запліднення.
   Це аналіз крові з вени. Здається натще зранку, напередодні не вживайте алкоголь та уникайте харчових ексцесів.

 • #10108 Reply

  Ирина

  Извините,но можно еще вопрос.А острый гепатит,Ето когда симптоматика на лицо? То есть есть пожелтение и болевые синдромы? Спасибо.

  • #10109 Reply

   В легких випадках перебіг хвороби стертий і може бути безсимптомним. При середній та тяжкій формі перебігу клінічні прояви розвиваються швидко і супроводжуються ознаками загальної інтоксикації і токсичного ураження інших органів і систем. Характерні такі симптоми: жовтяниця (в легких випадках її може не бути), світлий (ахолічний) кал, темно-коричнева сеча, збільшення печінки та селезінки, носові кровотечі, петехії. Хворих турбує свербіння шкіри. Відзначають пригнічення психічного стану, апатія, млявість, підвищену дратівливість. Може розвинутися печінкова кома.

 • #10106 Reply

  Ирина

  Добрый вечер.Скажите пожалуйста какими анализами по минимум,можно ограничиться,чтобы провериться на гепатит С и В .Спасибо.

  • #10107 Reply

   Проведіть :

   402 АСТ – 40.00
   403 АЛТ – 40.00
   110 Антитіла Ig G+М до гепатиту С 110.00
   102 Антитіла Ig G до HВcorAg 110.00грн.

   Це при умові, що немає ознак гострого гепатиту.

 • #10094 Reply

  Юлия

  А вы реально врач? И где я могу увидеть ваши документы на частную практику – лицензию и все остальное?

  • #10095 Reply

   На офіційному сайті МОЗ України http://moz.gov.ua/uploads/0/1536-kyiv.pdf Ви зможете отримати дані про видану мені ліцензію на приватну практику (в списку під номером 703 (м. Київ)) – -703 Суханов Юрій Аркадійович ліцензія АЕ197089 від 13.06.2013.
   ” Все остальное” – це приватна інформація, доступ до якої Ви зможете отримати при безпосередньому (очному) спілкуванні. Буду радий зустрічі. тел. 050 322 22 98.

 • #10093 Reply

  Виктория

  Добрый день! Хочу узнать у Вас, уважаемый Юрий Аркадьевич, возможность сдачи в Лаборатории анализов на панкреатическую эластазу, индекс НОМА, гликоз.гемоглобин – это по направлению врача гастроэнтеролога. Что необходимо для того, чтобы сдать анализы в Лаборатории? Какая необходима (если нужна? ) предварительная подготовка организма?

  • #10096 Reply

   На жаль, аналіз на панкреатичну еластазу не проводимо.

   415 Глюкоза сироватки крові 40.00
   205 Інсулін (Beckman Coulter, USA) 120.00
   249 Індекс Нома (інсулін/глюкоза) 1.00 грн.

   Аналіз здається натще, напередодні уникайте харчових ексцесів.

 • #10089 Reply

  Лариса

  Дякую велике, Юрію Аркадійовичу, Ви мене заспокоїли. Гарного Вам дня

 • #10065 Reply

  Людмила

  XДоброго вечора. Хотіла б проконсультуватись по розгорнутому аналізі крові №1767 від 22.03.2018. Показник ШОЕ 20 мм/год, що насторожує. Я три роки назад хворіла на Лімфому Ходжкіна. З урахуванням цього, не могли б ви прокоментувати результати аналізу. Буду дуже вдячна.

  • #10091 Reply

   ШОЕ – неспецифічний показник патологічного запального, аутоімунного або онкопроцесу. При вказаних патологіях зростання ШОЕ, за правило, значне (більше 30) та супроводжується іншими змінами формули та показників крові. Незначне збільшення ШОЕ може бути наслідком порушень білкового обміну , при місячних , при прийомі деяких препаратів.
   Взагалі, результат Вашого аналізу крові не викликає особливих зауважень. .

 • #10064 Reply

  Татьяна

  Здравствуйте, сдавала развернутый анализ крови. Еозинофіли – 6% при норме 2-4. Женщина, 29 лет. Нормально ли это, учитывая недавно перенесенный гайморит? Остальные показатели в норме. Спасибо.

  • #10088 Reply

   Ізольована незначна еозінофілія ( збільшення кількості еозінофілів при нормальних інших показниках формули крові) може спостерігатися при алергічній реакції та (або) при глистній інвазії.
   Не виключаю, що перенесений гайморит та процес його лікування міг супроводжуватися алергічною реакцією. В такому випадку, незначна еозінофілія є закономірною протягом 2-3 тижнів після перенесеної хвороби. При відсутності інших ознак алергії та скарг, це не потребує ніякої корекції. Якщо ж, еозінофілія буде відмічатися протягом більш тривалого часу, то варто провести профілактичну дегельментизацію. тел. 050322 22 98

 • #10063 Reply

  Лариса

  Доброго вечора. Здала повторно аналіз крові на антитіла до туберкульозу А+М+G. Результат показав 0,70. Минулий, який здавався в лютому був 0,23. Що це означає? Невже я захворіла?

  • #10087 Reply

   Ларисо, і 0.23 і 0.7 – це негативний результат – антитіла не виявлені. Всі показники менше 0.9 вважаються “негативними”. Відлік “позитивних” результатів в ІФ- аналізі починається з 0.9. Тобто, 0.7 – це не ” є, але мало” – а це “немає антитіл” і тому динаміка ( збільшення або зменшення ) цих показників абсолютно не має ніякого клінічного значення.

 • #10062 Reply

  Віра

  На який день циклу здавати аналізи ФСГ,ЛГ,ДГУФ-с,ДНЕФ-s

  • #10086 Reply

   Аналіз на ФСГ здається на 5-7 день циклу та (або) на 21-23день.
   Аналіз на ЛГ здається на 21-23 день або в період очікуваної овуляції.
   ДГУФ-с,ДНЕФ-s – можливо Ви мали на увазі ДГЕАС – проведення аналізу не залежитть від фази циклу.

 • #10061 Reply

  Неоніла

  Доброго дня! перед здачею крові на аскариди та лямблії чи потрібно бути на дієті? (молоко, м”ясо…) (Ми не сиділи на дієті і показало відсутність. Чи може бути неправдивий результат?)

  • #10083 Reply

   Перед проведенням ІФ аналізу рекомендовано не вживати алкоголь в токсичних дозах, уникати харчових ексцесів ( свята та ін.), при ознаках недостатності підшлункової залози ( загострення панктеатиту) або при декомпенсації діабету та інших значних змінах обміну речовин бажано перенести здачу аналізу до нормалізації стану. При звичайному режимі харчування ніякої додаткової підготовки не потрібно.
   Специфічність і достовірність любого! імуноферментного аналізу – 85-90%.
   Що стосується антитіл igG – поява та зростанння кількості антитіл цього класу відбувається з 10 – 20 дня захворювання.
   Що до глистів взагалі – любі аналізи (крові,калу та ін.) не покажуть наявності абсолютно всіх гельминтів. Типів та видів глистів значно більше, ніж зазначено в нашому прайсі і тих, що ми можемо реально дослідити. Тому, за рекомендаціями ВООЗ дітям необхідно проводити профілактичну протигельминтну терапію 1 раз щопівроку, незалежно від скарг, проявів можливої хвороби та результатів любих (!) аналізів. Лікування сучасними препаратами (мебендазол, альбендазол) не є токсичним (!) і шкідливим для организму.

 • #10054 Reply

  Наталія

  Вдячна за оперативну відповідь!) Заспокоїли)

 • #10050 Reply

  Наталія

  Добрий вечір шановний Юрію Аркадійовичу! в динаміці відзначається підвищення рівня холестерину, ЛНЩ, к/ат (досл. 1760 від 21.12.17, досл. 1236 від 20.03.18). Наскільки критичні показники, враховуючи їх збільшення? На що звернути увагу? в анамнезі (2013р) -лапаротомія, пангистерэктомия. Гормони щитоподібної залози, УЗД – N. Протягом місяця приймаю Епадол-нео (1000) по 1к/день.
  Чи є, з Вашої точки зору, необхідність приймати статини, пройти якесь додаткове обстеження?
  Заздалегідь вдячна.

  • #10053 Reply

   Холестерин – збільшення незначне і не заслуговує пильної уваги. Рівень загального холестерину без ліпідограми взагалі є малоінформативним.
   Тригліцеріди – ніякої негативної динаміки – варіант норми.
   Ліпідограма – збільшення ліпопротеідів низької щільності не впливає на загальну картину. Коефіцієнт атерогенності в нормі.
   Прийом статинів – не показаний.
   Епадол- нео продовжуйте приймати в зазначених дозах. Можливо, більш ретельніше дотримуйтесь дієти.
   Контрольний аналіз проведіть через 6 місяців.

 • #10049 Reply

  лариса

  не могу получить результаты 1605 от 16 марта

 • #10046 Reply

  Олександр

  Добрий день, не могли б щось порадити по 1159 від 19.03 з урахуванням аналізів від 6.03№530, та 19.02 № 546, та аналізів дружини 556,557 від 13.03 та 532 від 06.03 УЗД простати, нирок та УЗД органів малого тазу нічого не вияволо, лікарі дружині рекомендують приймати біонорм мені – монуал, але в антибіотикограмі цей препарат відсутній

  • #10052 Reply

   Олександре, у Вас виражений сольовий діатез з кристалурією солей щавелевої кислоти (оксалатурія). Ознак вираженого запального процесу немає. Монурал або будь- який інший антибіотик – це не найперші препарати в Вашому випадку . Вам зараз необхідно нормалізувати сольовий обмін. Зверніться до мене на консультацію, тел 0503222298.

 • #10045 Reply

  Еліна

  Номер квитанции 1772 – когда можно узнать результат цитологии??? сдавала анализы 15.03, с 2х анализов только один есть. По телефонам никто никогда не отвечает…..К вам лично ехать нужно или все-таки можно узнать результат????

  • #10047 Reply

   Цитологічне дослідження за методом Папаніколау проводиться протягом 5 діб. Вам про це повинні були повідомити в реєстратурі. Аналіз ще в роботі.

 • #10042 Reply

  Еліна

  Здравствуйте, здавала анализы 15.03.18 но цитологию все еще не вижу, вижу только общий анализ. По указанным номерам ответа нет. Вопрос- когда будут готовы анализы? спасибо.

  • #10043 Reply

   Еліно, з наданої Вами “корисної” інформації про Вас та Ваш аналіз я не можу нічим Вам допомогти. Вкажіть номер дослідження та дату здачі аналізу.

 • #10041 Reply

  свiтлана

  прокоментуйте будь ласка №671 за 16.03.2018

  • #10044 Reply

   По загальному аналізу крові – рівень гемоглобіну та вміст гемоглобіну в еритроцитах – на нижній межі норми. Це може бути пов’язано з зниженням рівня заліза ( або не поступає , або не засвоюється), також – при хронічних крововтратах ( надмірні місячні, фіброміома, геморой та ін.) Збільшена ШОЕ – неспецифічний показник патології – поточне запалення, аутоімунні процеси, онкопатологія, зміни білкового обміну та ін.
   Рівень ТТГ – норма.
   Збільшений показник онкомаркера яєчників СА 125. Достовірність складіє близько 85 %, тому це ще не діагноз. Але, результат аналізу вимагає більш детального обстеження. Проведіть УЗД органів малого тазу, черевної порожнини, молочних залоз. Додатково здайте аналіз під кодом 245 – НЕ 4 (онкомаркер рака яєчників)- 400.00грн. З результатами зверніться до лікаря для деталізації клінічної картини та формування подальшої тактики.

 • #10034 Reply

  Инна

  Добрый день, подскажите, пожалуйста, есть диагноз “Персистуюча астма”, присутствует постоянное воспаление в бронхах, которое выражается в бронхоспазмах, снимаю уколами дексаметазона и иногда пользуюсь аэрозолями (Симбикорт, Серетид). Месяц назад переболела ОРВИ средней тяжести, с температурой, и как обычно – перешло осложнение на легкие, принимала АЦЦ лонг и бромгексин для выведения мокроты, но все равно перешло в булькающее дыхание и боли при кашле, поэтому пропила 5 дней Клиндамицин. Суть вопроса: после антибиотиков полностью ушла отечность с легких, дыхание стало легким, пропало чувство раздражения и царапания в бронхах, я почувствовала себя здоровым человеком, как будто астмы никогда и не было. Но через неделю примерно снова заболела орви и все вернулось обратно. Вопрос, может ли раздражение в бронхах вызывать какая-то инфекция, которую я временно убила антибиотиком? В бакпосеве мокроты ничего не нашли, при бронхоскопии тоже ничего не обнаружили, аллергопробы делала, ничего нет, IgE в норме, а хроническое воспаление есть уже скоро как 2 года((( есть ли какие-то анализы чтобы понять что вызывает воспаление в легких, бронхах? Стоит ли провериться на глисты, и что лучше сдать, кровь на антитела или кал, и на какие виды глистов? Кроме бакпосева мокроты, есть ли еще информативные тесты на обнаружение патогенной микрофлоры, инфекции в дыхательных путях? уже опускаются руки, врачи прописывают аэрозоли и не хотят искать причину, в больнице лечат астму стандартно по протоколу, гормоны в/в((( Заранее большое спасибо за ответ.

  • #10039 Reply

   162 Антитіла IgG до токсокарів 110.00
   198 Антитіла IgG до аскаридів 130.00
   140 Антитіла до туберкулезу А+М+G 110.00
   141 Антитіла IgG до Mycoplasma pneumoniae 110.00
   142 Антитіла IgG до Chlamydia pneumoniae 110.00 грн.
   Це ті обстеження, які Вам обов’язково необхідно провести. З результатами вказаних аналізів та з Вашою мед. карткою зверніться до мене на консультацію. тел. 050 322 22 98.

 • #10028 Reply

  Mirka

  Доброї ночі. хочу здати аналіз на пролактин, але тиждень хворію на ОРВІ. чи впливає простуда на результати пролактину? в які дні циклу його взагалі можна здавати ? дякую.

  • #10038 Reply

   Рівень пролактину особливо не залежить від фаз місячного циклу. Тому здавати можете в любий день. Однак, за день-два до здачі аналізу рекомендую утриматись від надмірних фізичних навантажень, теплових процедур, прийому будь- яких препаратів (окрім базових при системних захворюваннях), статевих стосунків, подразнення грудей. Аналіз здається зранку, натще.
   Що до ГРВІ – краще дочекатись повного одужання.

 • #10025 Reply

  Юлия

  Добрый вечер,
  делали анализы в ДНК-лаборатории № 644, помогите розшифровать, есть ли гельминты согласно полученным анализам. заранее спасибо.

  • #10037 Reply

   Антитіл до вказаних гельминтів не виявлено.
   Але…, це не означає, що все абсолютно нормально і можна заспокоїтись. Аналізи крові (калу та ін.) не покажуть наявності абсолютно всіх гельминтів. Типів та видів глистів значно більше ніж зазначено в нашому прайсі і тих, що ми можемо реально дослідити. Тому, за рекомендаціями ВООЗ дітям необхідно проводити профілактичну протигельминтну терапію 1 раз щопівроку, незалежно від скарг, проявів можливої хвороби та результатів любих (!) аналізів. Лікування сучасними препаратами (мебендазол, альбендазол) не є токсичним (!) і шкідливим для организму.

 • #10023 Reply

  Неоніла

  Доброго дня. Розшифруйте, будь ласка, дослід 1604 + 1603 (дитині 5р 11міс) і окремо 1602 (дитині 10р 5міс)

  • #10035 Reply

   1604 за 26.02 – По результатам вказаних аналізів зауважень немає.
   1603 тв 1602 за 26.02. – В обох випадках виявлено генетично обумовлене зниження здатності розщеплювати і засвоювати вуглевод лактозу (молочний цукор) в кишечнику через нестачу ферменту лактази. Зменшіть в раціоні кількість продуктів, що містять лактозу.

 • #10015 Reply

  Дмитрий

  Доброго дня!
  Порадьте будь-ласка ,як правильно здати спермограму-сьогодні приїздив до лабораторії з матеріалом, сказали шо не приймають, тільки в центральному філіалі і матеріал вже малоінформативний.
  Як краще зробити, щоб матеріал був максимально інформативним і коли краще і де здавати цейй аналіз? (шукаємо причину безпліддя). Може є якісь спеціалльні рекомендації окрім статевого і алкогольного утримання?

  • #10022 Reply

   В будні, до 12 години ранку, на вул. Подвойського 9, доставте зібрану сперму (мастурбація) в контейнері (купіть в аптеці), не пізніше ніж через 1 годину після отримання матеріалу. Можете здати аналіз на місці в лабораторії. Спеціальної підготовки не потрібно. Бажано 1 тиждень не вживати алкоголь (в токсичних дозах) та утримуватись від статевих контактів (2-3 дня). Подальша тактика залежить від результатів аналізу. тел. 050 322 22 98

 • #10011 Reply

  Світлана

  добрий день, не могли прокоментувати аналізи 556,557 від 13.03 фемофлор, дякую

  • #10012 Reply

   557 – Папіломавірусів вказаних типів не виявлено. “Фемофлор” – відносний нормоценоз ( варіант норми).

 • #9996 Reply

  Александра

  Добрый день! Вы сможете найти и продублировать мой анализ от 13.10.2017 анализ номер 746. Спасибо!

 • #9995 Reply

  Александр

  Добрый день! Можете прокоментировать анализы номер 610, от 13.03. спасибо!

  • #10009 Reply

   Біохімічне дослідження – без зауважень.
   По загальному аналізу крові – лейкоцитоз, відносна лімфопенія, гранулоцитоз. Така картина, за правило, спостерігається при гострому інфекційному процесі (або на виході).

 • #9989 Reply

  Елена

  Добрый день! Мне нужно сдать анализ иммунограму и анализ на микрофлору с носа и зева. У Вас возможно сдать такие анализы? И сколько это будет стоить? И как то готовиться нужно к ним? И еще, можно , пожалуйста, прокоментировать анализ № 593 от 05.03.18

  • #10008 Reply

   27 Бак.посів із зіву + антибіотикограма 200.00
   28 Бак.посів із носу + антибіотикограма 200.00грн
   316 Імунограма розширена 550.00
   Аналізи здаються натще, напередодні та перед аналізом не користуйтеся оральними (назальними) антисептиками, не чистіть зуби.

   По аналізу 593 :

   Рід бактерій Moraxella відноситься до умовно- патогенних бактерій. Вид Moraxella atlantae є транзиторною флорою . Транзиторні – це нехарактерні для певного місця, випадково виявлені бактерії, які в деяких ситуаціях можуть бути причиною запального процесу. Що стосується Moraxella atlantae, то патогенність її сумнівна і не доведена. Необхідність лікування теж, відповідно, сумнівна. Моракселли в у/г бакпосіві можуть свідчити про вагінальний дисбактеріоз. Але для цього необхідно провести мікроскопію мазка та аналіз “Фемофлор” для визначення наявності запального прооцесу та типу дисбіозу.

 • #9956 Reply

  Олександр

  доброї ночі, прокоментуйте будь ласка результати аналізів від 6 березня №530, лікар рекомендує монуал з урахування аналізів від 19.02 № 546, але в антибіотикограмі цей препарат відсутній, дякую

  • #9988 Reply

   По Вашим аналізам (530 та 546) є ознаки дисбіозу з пріорітетом кишкової мікрофлори. По мікроскопії мазка – активного запального процесу уретри не виявлено. Але, цього замало для призначення ефективного лікування. Простий прийом будь- яких антибіотиків не вирішить питання, і не з цього треба починати. Спочатку необхідно встановити можливі причини цього дисбактеріозу.
   Що до причин – це може бути зміна кислотності та сольового складу сечі, зміни гормонального фону, наявність запального процесу простати , сім’яних міхурців та ін. Важливу роль відіграє стан вагінального біоценозу Вашої партнерки.
   Проведіть загальний аналіз сечі ( ранішня сеча – перша (50мл) та остання (10-20мл) порції в одну банку), спермограму (або мікроскопію еякуляту), УЗД простати, нирок. Обстежте Вашу партнерку – урогенітальний мазок, цитологічне дослідження ш. матки, УЗД органів малого тазу. Результати вказаних досліджень допоможуть провести правильну та ефективну корекцію. тел. 050 322 22 98.

 • #9955 Reply

  Світлана

  Добрий ранок, турбують результати 532 від 06.03, чи не могли б Ви їх порекомендувати, два місяці перед здачею аналізу був сильний запальний процес в наслідок Streptococcus agalactia двічі пройшла лікування антибіотиками, Цитологічний висновок від 22.12.2017 р. запальний тип мазка, тип ІІ, також прошу порекомендувати якісдодаткові аналізи потрібно здати перед зверненням до фахівців для правильного лікування. Дякую

  • #9987 Reply

   Свытлана

   дякую за консультацію по 532 від 6.03, не могли порадити хоршого спеціаліста

  • #9959 Reply

   У Вас вагінальний дисбактеріоз з ознаками легкої дисплазії ш. матки. На момент здачі аналізів ознак активного запального процесу немає.
   Вам необхідно провести аналізи на наявність папіломавірусів та з’ясувати причини дисбіозу :

   509 ПЛР.Папіломавірус HPV (12 типів) генотипування/td> 300.00 грн.
   19 Трихомонада (культур.метод InPouch) 420.00
   51 ПЛР.Chlamydia trachomatis 100.00
   32 ПЛР бак.флори (ФЕМОФЛОР) 500.00грн.
   Бажаним є провести УЗД органів малого тазу на 5-7 день та на 21-22 день циклу.
   Якщо Ви вже проводили деякі з перелікованих аналізів – то, можливо, повторювати не потрібно.
   З результатами можете звернутись – тел. 050 322 22 98

 • #9943 Reply

  Татьяна

  Сколько и какие показатели входят в состав общего анализа крови без формулы?
  В анализ крови с формулой входят показатели анализа без формулы? Или нужно сдавать оба анализа ?

  • #9948 Reply

   Загальний аналіз крові проводиться на автоматичному аналізаторі Micros OT (ABX). Для аналізу береться крові з вени.
   10 Розгорнутий аналіз крові (формула) 100.00 грн.
   Аналіз включає 19 стандартних гематологічних показників та 5 показників лейкоцитарної формули.
   Еритроцити(RBC)
   Гемоглобін(HGB)
   Гематокрит(HCT)
   Тромбоцити(PLT)
   Тромбоцитокрит
   Лейкоцити (WBC)
   Лімфоцити(%Lym)
   Лімфоцити(#Lym)
   Моноцити(%Mon)
   Моноцити(#Mon)
   Гранулоцити#
   %гранулоцитів
   ШОЕ
   середній вміст гемоглобіну в 1еритроциті(MCH)
   середній об’єм еритроцитів(MCV)
   середня концентрація гемоглобіну в еритроцитах(MCHC)
   розподілення еритроцитів по об’єму(RDW)
   середній об’єм тромбоцитів(MPV)
   розподілення тромбоцитів по об’єму(PDW)

 • #9941 Reply

  Татьяна

  Сдавала кровь для операции для мамы, сказали, что сомнительный результат на гепатит С. Сдала в ДНК лаборатории. Результат- 0,97. И рядом значения, негатив до 0,9, сомнение 0,9-1,1, позитив больше 1,1. Можно узнать , это значит у меня есть гепатит С или нет?

  • #9946 Reply

   Ви тільки підтвердили свій “сумнівний” результат.
   Вам необхідно провести:

   400 Білірубін загальний 40.00
   401 Білірубін прямий 40.00
   402 АСТ(аспартатамінотрансфераза) 40.00
   403 АЛТ(аланінамінотрансфераза) 40.00
   404 Лужна фосфатаза 40.00
   405 Тимолова проба 40.00
   406 Гама-глутамилтрансфераза ГТП 40.00
   112 Імуноблотінг гепатиту С(coreAg/Ns3/Ns4/Ns5) 200.00
   72 ПЛР.Гепатит С 150.00
   Висновки можна буде зробити після отримання результатів вказаних аналізів.
   тел. 050 322 22 98

 • #9939 Reply

  Anastasiia

  Добрый день, прокомментируйте, пожалуйста, анализы номер 1547, 1548 от 16.02.18. Если бы по этим анализам был только основной без бактериологии, это значило бы, что ничего не обнаружено?Также, хотела узнать стоимость анализов (некоторые нашла в прайсе, но перечислю все):
  1. ПЦР EBV, CMV, HHV 6 тип (слюна). Хотела бы узнать, что они значат.
  2. Ig E общий. Тоже интересует знаечение.
  3. Иммунограмма расширенная.
  4. Ig E пищевые.
  5. Ig g к лямблиям, аскаридам.
  Спасибо заранее за ответ!

  • #9947 Reply

   По 1547 та 1548 – виявлено Золотистий стафілокок, клебсієлли ( легеневі), мораксели, та гриби кандіди. Результат вказує на ненормальну мікрофлору носоротоглотки і необхідність проведення корекції. Інтенсивність лікування залежить від скарг та клінічних проявів. Зверніться до лікаря для деталізації клінічної картини та призначення адекватної терапії.

   1. ПЦР EBV, CMV, HHV 6 тип (слюна) – 300грн. Результат аналізу показує можливу активність вказаних вірусів. Аналіз призначається при тривалих запальних процесах носоротоглотки, при відсутності ефекту традиційної антибактеріальної терапії, також при наявності певних специфічних симтомів.
   2. Ig E общий – 120 грн. Один з маркерів алергії.
   3. Иммунограмма расширенная – 550 грн
   4. Ig E пищевые – 16 типів – 550 грн. Аналіз проводиться при позитивному загальному igE.
   5. Ig g к лямблиям, аскаридам – 240 грн.
   тел. 050 322 22 98.

 • #9934 Reply

  Марина

  Скажіть,будь-ласка,яка різниця між “Цитологічне дослідження” та “Цитологічний мазок Папаніколау”

  • #9945 Reply

   Цитологічне дослідження показує загальну цитоморфологічну картину епітелія ш. матки. Дослідження Папаніколау – скринінг- методика для виявлення атипових ( ракових ) клітин.

 • #9932 Reply

  Марина

  Добрый день!

  Подскажите, пожалуйста, есть ли в лаборатории какой-то комплексный пакет на ЗППП для мужчин? Если нет, то какие анализы необходимо сдать? (Чисто в профилактических целях, ничего не беспокоит).

  • #9944 Reply

   Проведіть аналіз

   34 ПЛР бак. флори (АНДРОФЛОР) 510.00 грн.

   Аналіз здається після 3-4 годинного утримання від сечовипускання.
   Бажаним є також проведення загального аналізу сечі.

 • #9929 Reply

  Ирина

  Добрый вечер. Планирую сдать анализы на паразитарные инфекции. Ищу причину розоцеи, демодекса. Можно по результатам анализа будет получить консультацию? Где? Когда? Цена?

 • #9919 Reply

  Станислав

  Подскажите, пожалуйста анализ Тиреотропний гормон 2,600 мкОд/мл Референтные значения 0,4-4,0. Это нормальные показатели или свидетельство что есть какие то отклонения. Заранее благодарю.

 • #9911 Reply

  Дарья

  Здравствуйте!
  Подскажите по результату 322 за 02.03. спасибо

  • #9913 Reply

   Виявлено 39 тип папіломавірусів.
   Уурогенітальні папіломавіруси є одною з основних причин морфологічних змін слизової шийки матки та цервікального каналу (ерозії, дисплазії, онкопатологія). Наявність папіломавірусів не завжди супроводжується вказаними змінами і не завжди вимагає негайного лікування. При нормальному гормональному фоні, хорошому загальному та місцевому імунітеті, организм може стримувати активність HPV і проблем, як таких, немає.
   Терапія призначається тільки при конкретних змінах в цитологічному дослідженні ш. матки. Але необхідно усвідомлювати те, що препаратів для ерадикації (повного знищення) вірусів немає, тому курс лікування скерований, насамперед, на нормалізацію, того ж, обігу гормонів, загального стану, стимуляцію імунітету, усунення місцевих причин активності вірусів (вагінальний дисбактеріоз, супутні протозойні, бактеріальні, грибкові та вірусні інфекції), в деяких випадках проводять хірургічне лікування дисплазій. Основною метою, в цьому випадку є досягнення нормального стану слизової ш. матки, проконтролювати який можна, знову ж, тільки проведенням цитологічного дослідження та кольпоскопією. Тобто, Вас повинна цікавити не стільки наявність та кількість певних типів папіломавірусів, скільки результат цитології.
   Проведіть цитологічне дослідження, мікроскопію урогенітального мазка, УЗД органів малого тазу.

 • #9905 Reply

  Оксана

  Прошу разъяснить значение показателя IgЕ = 6.41. Непонятно, как трактовать результаты в вашей лаборатории, реферетные значения указано = 125, а нижняя граница какая? Гугл показал нижнюю границу нормы от 20. Это значит, иммуноглобуулин Е у меня понижен и все плохо? в вашей лаборатории другие референтные значения? Или Анализ 1808 от 27.02 (еще 1807, попытка найти причины лающих кашлей)

  • #9910 Reply

   Оксано, нас найбільше цікавить підвищений рівень імуноглобулінів Е , особливо у дорослих. Знижені показники igE теж спостерігаються при певних патологічних станах, але в усіх цих випадках низький показник не є єдиним, ізольованим, категоричним діагностичним критерієм і ніяк не основною патогенетичною ланкою. Саме тому, в практичній медицині досі не визначилися з нижньою межею. норми. Хто заявляє 20 МО /мл, дехто – 20 кО/мл, а хто заявляє про норму < 100мо/мл і т. п.
   Тобто, Ваш результат на igE свідчить не про наявність якоїсь патології , а про відсутність 1 типу алергічних реакцій. При цьому, алергія може мати інший перебіг та з іншими маркерами.
   Що до загального аналізу крові – варіант норми ( збільшені в % лімфоцити не підтверджені абсолютним виміром (#). Ознак активного алергозу та запального процесу немає.
   Біохімічне дослідження – без зауважень.
   Легеневих мікоплазм та хламідій в зразку не виявлено.
   Що до Вашого кашлю – у мене занадто мало інформації про Ваш клінічний стан для певних порад або висновків. тел. 050 322 22 98

 • #9904 Reply

  Наталія

  Добрий вечір! Шановний пане Юрію! Прокоментуйте, будь ласка, результати досліджень (1231) від 01.03.18. Дуже стурбована показниками ліпази(, також дещо непокоїть рівень глюкози сироватки крові та глікованого гемоглобіну. копрограму, на жаль, не здали. УЗД черевної порожнини завтра зранку. Дякую.

  • #9909 Reply

   Рівень глюкози та глікованого гемоглобіну в межах нормативних значень. Тобто, протягом останніх 2-3 місяців у Вас не спостерігалося значних та тривалих підйомів цукру крові.
   Незначне підвищення ліпази може бути, ознакою холецистіту, холангіту, як компенсаторна реакція на зміни жирового обміну. У Вас збільшений коефіцієнт атерогенності до 4.73 (це спіівідношення ” поганого” та ” хорошого ” холестерину). Вказані зміни, за правило, коригуються дієтою.

 • #9903 Reply

  Hellen

  Добрый день.
  Для установления причины отклонений в анализе крови :
  – эозинофилы 7;
  – PLT, PCT, MPV ниже нормы
  достаточно ли сдать анализ на глистную инвазию?
  Можно ли сдать анализ на кошачью двуустку. В доме кошки.

  • #9908 Reply

   Зниження PLT, PCT, MPV свідчить про наявність тромоцитопенії, причинами якої можуть бути безліч хвороб ( спадкові зміни, аутоімунні процеси, хвороби печінки, селезінки, тромбози, , гострі вірусні хвороби (кір, червоничка, мононуклеоз та ін.), інтоксикації, прийом деяких груп препаратів та ін…..)
   Спершу необхідно усвідомити наявність специфічних скарг та ступінь зниження показників. При можливості, відмінити медикаменти ( якщо приймаються), та повторити аналіз через 2- 3 тижня. Якщо тромбоцитопатія зберігається та (або) зниження показників більше 15- 20 % – зверніться до гематолога.
   Ізольована еозінофілія спостерігається як ознака алергозу або (та) глистної інвазії. Обстеження на гельминти…..? Аналізи калу не завжди інформативні. Аналізи крові не показують наявності абсолютно всіх типів гельминтів, мало того, показують тільки доволі специфічні інвазії, які мають конкретну клінічну картину і потребують спеціального лікування. В таких випадках, зазвичай призначається профілактична дегельментизація (враховуючи скарги та клінічний стан). Але з терапією бажано почекати 2-3 тижня ( див. вище).
   Що до опісторхів (двуусток) – звісно, аналіз Ви можете здати. Але заразитися від своїх котів опісторхозом Ви не могли в любому випадку. Зараження відбувається тільки при поїданні сирої, непровареної, погано просоленої або невимороженої зараженої риби сімейства коропових, що виловлена з водойм в ендемічних районах. Такими районами є Сибір, Далекий Схід та країни Південно- східної Азії. Україна , як і вся східна Европа не входить до переліку проблемних регіонів. Хоч, періодично виявляють випадки опісторхоза і у нас, але це пов’язано з вживанням привезеної риби та (незрозумілою для мене) модою на суші.

 • #9902 Reply

  Стас

  Добрый день, сегодня был в городской больнице на осмотре в уролога, он сказал сдать сок простаты, я сдал анализ он сказал что воспаление есть и у меня простатит, у меня ничего не болит жжения нету, вчера был секс сегодня не думал что буду сдавать этот сок и еще перед приходом к доктору за 10 мин сходил в туалет, спросил у него не повредит ли на анализ то что быстро сходил в туалет а ночью был секс, в итоге сказал что нет, но говорил что сложный проход был, скажите что делать повторно у вас сдать анализ? как правильно подготовытся к нему?

  • #9907 Reply

   Стасе, процедура отримання секрету простати доволі травматична, тому, ще заздалегідь можна спрогнозувати в результаті збільшення кількості лейкоцитів, появу еритроцитів та ін. Тому бажано бачити повний результат аналізу, а не резюме ( простатит).
   В любому випадку, якщо у Вас виникли запитання , Ви можете додатково провести мікроскопію еякулята (сперма отримана шляхом мастурбації). Особливої підготовки не потрібно. Аналіз краще здати через 4- 5 днів після масажу простати.
   Окрім цього, проведіть УЗД простати. Це дослідження хоч і не покаже активності процесу , але дасть можливість усвідомити наявність структурних змін тканини простати, її розміри і вигляд.
   тел. 050 322 22 98.

 • #9901 Reply

  анастасия

  добрый день, подскажите пожалуйста, дали направление на анализ по гепатиту с. в синево описание этого анализа выглядит тав – Пакет №6.4 (ПЛР. Гепатит С) (ПЛР. Вірус гепатиту C (кров, якісне визначення, Real-time); ПЛР. Вірус гепатиту C (кров, кількісне визначення, Real-time); ПЛР. Вірус гепатиту C (кров, генотип 1a,1b, 2, 3a, 4, Real-time); ПЛР. Генетика. Інтерлейкін-28B (ІЛ-28, IL-28B)) /
  могу ли я этот анализ здать у вас в клинике и какова его стоимость. заранее благодарна

 • #9900 Reply

  Наталія

  Дякую за оперативну відповідь)

 • #9888 Reply

  Tatyana

  Здравствуйте!Подскажите,пожалуйста какая стоимость анализа – виявлення ДНК збудників сифілісу Treponema pallidum?
  Искала в прайсе и не нашла.Возможно этот анализ имеет еще какое-то название?
  Напишите,пожалуйста,как он называется в вашей лаборатории.
  Заранее спасибо за ответ!

  • #9895 Reply

   Тетяно, “ДНК- лабораторія не проводить цей аналіз в зв’язку з малою інформативністю та достовірністю результатів.
   ПЛР аналіз в крові майже в усіх випадках (в усіх стадіях перебігу хвороби) негативний за рахунок незначної бактеріємії та малої ( недостатньої) кількості біоматеріалу в зразку.
   Зіскріб з сифілітичних виразок при первинному сифілісі дасть позитивний результат, але в цей період вже позитивні “протокольні” дослідження ( VDRL, RW, РПГА, РНГА, ІФА).
   Винятком може бути, хіба що дослідження спиномозкової рідини при нейросифілісі, який зараз зустрічається вкрай рідко. І знову ж, може виникнути питання про кількість матеріалу.
   А для визначення активності процесу дерматовенерологи використовують конкретні діагностичні схеми без застосування ПЛР аналізу.

 • #9887 Reply

  Валерия

  Здравствуйте!
  Подскажите по результату 1537 за 26.02. спасибо

  • #9896 Reply

   Виявлено гарднерели. Це, доволі розповсюджені умовно- патогенні бактерії ( до 50% жінок фертильного віку), які при певних умовах, можуть бути однією з причин запального процесу. Лікування не є категорично обов’язковим і призначається тільки при наявності стійкого запалення або частих рецидивів кольпіту, цистіту та ін., вираженого вагінального дисбактеріозу, а також при проблемах з вагітністю (зриви, невиношування, безпліддя).
   Гаднерелли – це більше “жіночі” бактерії, чоловікам вони майже не шкодять, але, якщо постане питання про Ваше лікування , то Ваш партнер обов’язково теж мусить пролікуватися (незалежно від результатів його досліджень), щоб в майбутньому не допустити т.зв. “тенісну передачу” інфекції.

 • #9886 Reply

  Наталія

  Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, які аналізи треба здати для перевірки роботи підшлункової залози? Заздалегідь вдячна)

  • #9893 Reply

   Спершу, необхідно провести аналізи крові – загальний з формулою, білірубін, білірубін прямий, АСАТ, АЛАТ, ГГТП, ЛФ, тимолова проба, заг. білок, альбуміни, цукор крові, амілаза , ліпаза.
   Проведіть УЗД печінки, підшлункової залози.
   Здайте аналіз калу – копрограму. ( “ДНК- лабораторія” не проводить).
   Результати вказаних аналізів визначать подальшу тактику.
   тел. 050 322 22 98

 • #9885 Reply

  Vlad

  Можно принимать одновременно, при лечении офлоксацин и уро ваксон , или сначала офлоксацин а затем уро ваксон

 • #9882 Reply

  Vlad

  Сколько времени не поть антибиотики и какие еще лекарства перед, урогенитальным забором для ПЦР бак флоры (андрофлор)

  • #9884 Reply

   Якщо є ознаки запального процесу сечовивідних шляхів, то аналіз можна і треба здавати незалежно від прийому будь- яких препаратів. Якщо особливих скарг немає – краще утриматись протягом 3 – 4 тижнів.

 • #9881 Reply

  Vlad

  Как мне сделать у Вас, урогенитальный забор
  ( или путем маструбации и здачи мочи с хопьями) урогенитальный забор для ПЦР бак флоры (андрофлор). После операции ТУР у меня все сперма, сок простаты сбрасывается в мочевой пузырь, затем выводится

  • #9883 Reply

   Якщо Ви зможете утриматися від сечовипускання 3-4 години, то можна провести звичайний зіскріб з уретри.

 • #9878 Reply

  Жанна

  Добрий день . Я здала аналiз на ДНК UREAPLASMA PARVUM (REAL-TIME КIЛЬКIСНИЙ МЕТОД) I НАПИСАНО ВИЯВЛЕНО 2,0Х . ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЭ?

  • #9880 Reply

   Виявлено упеаплазми. Це, доволі розповсюджені умовно- патогенні бактерії, які при певних умовах, можуть бути однією з причин запального процесу. Лікування не є категорично обов’язковим і призначається тільки при наявності стійкого запалення, вираженого вагінального дисбактеріозу, при проблемах з вагітністю (зриви, невиношування, безпліддя).
   Проведіть урогенітальний мазок, цитологічне дослідження ш. матки, УЗД органів малого тазу – з результатами зверніться до лікаря для визначення подальшої тактики.
   тел. 0503222298

 • #9864 Reply

  Олександр

  іншої альтернативи забрати аналізи від 19.02 № 546 не має, дуже делеко добиратися до Київа, або чи не могли прокоментувати їх, дякую

  • #9866 Reply

   Венеричних та специфічних умовно- патогенних бактерій на момент здачі (!) аналізу не виявлено. Натомість, в зразку багато анаеробної умовно- патогенної флори, яку можна ассоціювати з бактеріальним вагінозом у жінок. Певним чином, ці бактерії є шкідливими і для Вас – можуть стати причиною ” банального” уретриту або інших запальних процесів статевих органів.
   В любому випадку, Вам необхідно визначитись з можливою наявністю запалення. Для цього проведіть мікроскопію мазка, здайте аналіз сечі, спермограму. Статевій партнерці необхідно провести мікроскопію урогенітального мазка, цитологічне дослідження ш. матки, можливо ? УЗД органів малого тазу. Від результатів вказаних досліджень залежить необхідність та інтенсивність корекції.

   PS. Якщо аналіз Вами здавався з метою визначення бактерій після ” сумнівного” контакту, то це ніяк не міняє вказану вище тактику. Однак, Ви повиннні знати, що інкубаційний період деяких інфекцій може бути близько 1 місяця . Тобто, аналіз, незалежно від Вашого самопочутття, необхідно повторити через 30 днів ( від контакту).
   тел. 0503222298.

 • #9861 Reply

  Олександр

  добрий вечір, чомусь на сайті не можу побачити результати від 19.02 № 546

  • #9863 Reply

   Аналіз проводимвся 20. 02. Результат вже готовий. Але, Вам повинні були повідомити на пункті, що результат Ви не зможете отримати on-line. Зверніться безпосередньо на пункт здачі аналізів.

 • #9857 Reply

  Наталія Нікітіна

  Добрый день хотела у вас спросить делаете ли Вы анализ на Иммуноглобулины М, и TORCH- Инфекции (и какой перечень анализов входит в комплекс по TORCH- Инфекциям) ?

  • #9865 Reply

   TORCH – група інфекцій, які можуть впливати на перебіг вагітності – герпес 1 типу, 2 типу, цитомегаловірус, токсоплазми, віруси червонички . Це класичний перелік.
   В TORCH- групу не входять сифіліс, ВІЛ, гепатити С та В. Бажаним є проведення аналізів і на ці інфекції. Гепатити С, В, ВІЛ, сифіліс теж шкодять вагітності і можуть передаватися від мами дитині.
   Проводиться аналіз крові на визначення рівня антитіл (igG та igM). IgG – це високоспецифічні антитіла, наявність яких свідчить про контакт з певною інфекцією в минулому та рівень набутого імунітету. IgM – гострофазові антитіла, які з’являються в гострому періоді захворювання.
   Перед вагітністю, за правило, здаються igG. Результати дозволять визначити необхідність попередньої імунізації або вимагатимуть від Вас певних обмежень в перебігу вагітності.
   Аналізи на igM призначаються лікарем при наявності конкретних скарг та проявів.
   Всі вказані дослідження Ви можете провести на любому з пунктів “ДНК- лабораторії”.
   Окрім TORCH, при плануванні вагітності Вам необхідно буде ще й обстежитись на інфекції, що передаються статевим шляхом, провести мазок, цитологію, УЗД органів малого тазу, щитоподібної залози. тел. 0503222298.

 • #9597 Reply

  Мария

  Доброго дня!
  Я хотіла запитати ,
  Живу не в Україні і потрібно зробити тест ДНК на батьківство,
  Чи можу я зробити тест в своїй країні а батьки в Україні ,
  Чи мені потрібно надіслати забір своїх мазків в Україну і разом зробити цей тест з батьками ?
  Завчасно дякую

 • #9596 Reply

  Ирина

  Добрый день.Прокоментируйте пожалуйста,анализы 405 за 22.02.Зарания спасибо.Ирина

  • #9604 Reply

   Підвищена фракція Альфа1 глобулінів. Це може бути пов’язано з наявністю гострого запального процесу ( по загальному аналізу крові – не підтверджено), після травми, хірургічної операції , на фоні порушення обміну речовин ( кишкові розлади, панкреатит, захворювання печінки та ін. ), при аутоімунних процесах ( сумнівно- ШОЕ в межах нормативних значень).
   Вказаний результат не є категоричним діагностичним критерієм, тим паче, враховуючи незначний ізольований підйом( без змін інших показників протеінограми).
   Інших зауважень по аналізам немає.

 • #9595 Reply

  Ирина

  Добрый день!
  Можно ли сдать анализ MAR тест (мужчина) в вшей лаборатории? Спасибо.

 • #9593 Reply

  Екатерина Бабич

  Доброго времени суток!
  Подскажите пожалуйста сколько обойдутся по цене такие анализы –
  Загальний аналіз крові
  Загальний аналіз сечі
  Глюкоза крові
  ТТГ, Т4 вільний
  25-гідроксі вітамін Д
  Білірубін загальний, АСТ,АЛТ ,холестерин
  Буду очень благодарна, если скажите общую сумму.

  • #9603 Reply

   Аналіз на 25-(OH)vitD не проводимо.
   Можем зробити 241 Вітамін D загальний (D2+D3) 250.00грн.
   Якщо так, то загальнга сума – 805 грн.

 • #9591 Reply

  юлия

  и ещё вопрос отправляете ли Вы результат скрининга на электронную почту

 • #9590 Reply

  юлия

  здравствуйте, подскажите пожалуйста с какой недели в этой лаборатории можно делать скрининг 2 триместра , и можно ли без направления врача

  • #9599 Reply

   Аналіз здається на 17- 19 тижнях вагітності.
   Без направлення лікаря – можна.
   При собі необхідно мати дані УЗД не більш ніж трьохденної давності.

 • #9589 Reply

  Alexander Prylipko

  Добридень, чи виявляєте ви в лабораторії нуклеотидну послідовність(порядок розташування азотистих основ) ДНК, чи РНК?

 • #9586 Reply

  Ольга

  Доброго дня! Чи можна зробити глюкозотолерантний тест без направлення лікаря?

  • #9588 Reply

   Здати аналіз без направлення лікаря Ви зможете. Але Ви повинні знати, що ГТТ не проводиться, якщо попередній аналіз крові на цукор був вищим 11ммоль/л, при важкому перебігу діабета, при наявності гострих інфекційних або при загостренні хронічних захворювань, при панкреатиті або інших розладах травлення, після перенесеного інфаркту міокарда, важких операцій, пологів

 • #9585 Reply

  Татьяна

  Подскажите, пожалуйста, сколько будет стоить анализ – индекс Нома (инсулин/глюкоза), т.к в прайс- листе не указано. Спасибо.

 • #9576 Reply

  Александра

  Добрый день! Хочу сдать анализы в Вашей лаборатории, но прошу Вас подсказать какие именно необходимы для выяснения картины:
  1. Гормонального фона.
  2. Гельминтов (все виды).
  3. Щитовидной железы (гормоны).
  4. Наличие папилломавируса.
  Заранее благодарна за ответ!

  • #9578 Reply

   Олександро, сьогодні, на жаль, немає уніфікованого, достовірного, простого, комплексного обстеження організму. Тому доцільність і необхідність проведення аналізів диктується певними скаргами, патологічними проявами або метою (підготовка до вагітності, профілактичне обстеження та ін. ) Правильний підхід до призначення досліджень дозволить в найменший строк знайти причини проблем та зекономить Ваші фінанси і час. Тому, все ж таки, краще Вам починати з візиту до лікаря.
   По суті Вашого запитання.
   1. При відсутності скарг та при нормальному регулярному циклі можна обмежитись складанням графіку базальної температури та УЗД органів малого тазу та молочних залоз.
   2. “Всі” глисти дослідити неможливо. кількість типів різних гельминтів значно більша, ніж зазначено в нашому прайсі. А зазначені глисти дають доволі конкретну клінічну картину, дослідження на них призначають прицільно, залежно від проявів. Окрім цього, існує т. зв профілактична дегельментизація, яка вирішує питання в більшості випадків.
   3. При відсутності специфічних скарг можна обмежитись аналізом на ТТГ та УЗД щитоподібної залози.
   4. Спершу необхідно провести цитологічне дослідження ш. матки. А питання обстеження папіломавірусів залежатиме від результатів цитології.

   тел 050 322 22 98.

 • #9575 Reply

  Оксана

  доброго дня,прокоментуйте,будь ласка , результати #11 від 13.02. Дякую!

  • #9577 Reply

   Виявлені кандіди, які є причиною вагінального кандідозу. Це не окрема хвороба, а симтом, який має доволі конкретні причини, які необхідно встановити і усунути.
   Причиною ” молочниці ” є вагінальний дисбактеріоз, який може проявитися :
   при наявності статевих інфекцій ( як гострих так і хронічних),
   при порушенні гормонального балансу ( наявність ендокринних статевих та інших захворювань, прийом гормональних препаратів та ін.)
   при змінах імунітету за наявності інших системних захворювань,
   при неправильній гігієні (білизна, прокладки, зловживання вагінальними антисептиками та ін. )
   при тривалому , або безконтрольному прийомі антибіотиків.
   Зверніться до лікаря для деталізації Ваших скарг та симптомів.

 • #9569 Reply

  a patient

  Доброго ранку. Підскажіть, будь-ласка, коли краще робити аналізи 52, 55, 56, щоб результати були достовірніші і чи буде велика похибка, якщо здавати аналізи в інші дні? Дякую!

  • #9573 Reply

   Якщо є специфічні скарги та клінічна картина запалення аналізи можна здавати в будь- який день.
   Якщо особливих скарг немає або проводиться контрольний аналіз після лікування, то рекомендується проводити дослідження на 3-4 день після місячних. Окрім цього, в такій ситуації може постати питання достовірності ПЛР-аналізу на трихомонади. Цей аналіз не викликатиме зауважень тільки в разі гострих проявів хвороби. В інших випадках, рекомендую провести аналіз за кодом 19 Трихомона(культур.метод InPouch) – 400.00грн. Цей аналіз вважається ” золотим стандартом” обстеження.

   • #9877 Reply

    a patient

    Я провела аналіз 19 Трихомона(культур.метод InPouch) 20.02.2018, підскажіть будь-ласка, коли я маю очікувати результат. Меня обіцяли на 23.02 але досі не зв’вились на сайті.

   • #9879 Reply

    Спробуйте набрати різні дати 20,02, 23.02, 26 02 або вкажіть номер дослідження . тел. 0503222298

 • #9562 Reply

  Елена

  Доброго дня, лікарю
  Прошу прокоментувати результати аналізів 1336 від 15.02. Наскільки висока вірогідність розвитку цукрового діабету, на Вашу думку?
  Результат аналізу на глюкозу від 16.02 (наступний день) – 3,8. На узд виявили збільшення підшлункової залози, знижену ехогенність; решта органів без змін, щитоподібна залоза і серце в нормі. Біохімія крові і аналіз сечі в нормі.
  Які наші подальші дії? Плануємо проведення глюкозотолерантного тесту.
  Дуже цікава Ваша думка, дякую.

 • #9560 Reply

  Ксенія

  добрий день. Болить п’ятка вже довгий час. Ходила до травматолога – сказав, що це напевно запалення сухожилля. Я пролікувалася тим, що він приписав, але біль не проходить. Прочитала, що біль в п’ятці може бути наслідком таких захворювань як хламідіоз, гонорея чи щось інше. Час від часу лікую вагінальні дисбактеріози. На всякий випадок хочу здати аналізи на приховані інфекції. На які порадите?

  • #9567 Reply

   32 ПЛР бак.флори (ФЕМОФЛОР) 550.00
   51 ПЛР.Chlamydia trachomatis 100.00
   19 Трихомона(культур.метод InPouch) 400.00
   12 Мазок урогенітальний 60.00
   16 Цитологічне дослідження 80.00 грн.

 • #9559 Reply

  Ирина

  Добрый день. У вас на сайте написано индекс Рома 1 грн. Так ли это?

  Если мне надо сдать коды 231+245+350 я заплачу 551 грн?

  Какие сроки готовности анализов?

  • #9566 Reply

   За вказані аналізи Ви заплатите 550 грн + 20 грн забір аналізу крові. Результат аналізів зможете отримати протягом 1 доби.

 • #9558 Reply

  Yana

  Доброго вечора,скажіть будь ласка у вас можна зробити аналіз ПЦР. Генетика.Лактозная непереносимость (буккальный соскоб) і яка ціна? Дитині 7 місяців.

 • #9557 Reply

  Nata

  Добрый вечер! подскажите, пожалуйста, какой из методов определяет трихомонаду лучше, ПЦР либо культурологический метод? И может ли быть такое , что ПЦР не видит инфекцию? И на какой день менструального цикла , лучше в Вашей лаборатории сдавать анализ?

  • #9564 Reply

   Аналізи на трихомонади завжди доволі проблемні в своїй достовірності. Особливо, коли стоїть питання про хронічний процес. Ця особливість полягає в тому, що в зразок, який піддається досліду не завжди попадає достатня кількість трихомонад. І тому – найчастіше ми отримуєм “хибнонегативні” результати. Це стосується і мікроскопії мазка, і ПІФ, і ПЛР аналізу.
   ІФ аналіз на антитіла теж не є достатньо інформативним, оскільки імунна відповідь организму на трихомонади доволі слабка. Окрім цього, часто спостерігаються “перехресні” реакції.
   Специфічний посів In Pouch на трихомонади на даний момент є “золотим стандартом” обстеження. Культивація трихомонад в певних умовах унеможливлює похибки.
   Аналіз краще здавати через 2-3 дні після місячних.

 • #9554 Reply

  Анна

  Добрый день!
  прокомментируйте,пожалуйста, результат 55 от 14.02.18
  Запуталась в результатах, позитивный и референтный негативный. Какому верить? Откуда позитивный не пойму, никаких выделений,боли и запаха нет

  • #9556 Reply

   У Вас три “позитивних” результата – виявлено уреаплазми, гарднерели та кандіди. “Референтні значення” – це варіант норми. В нормі показники – ” негативні”.
   Всі три вказані інфекції відносяться до умовно- патогенних. Лікування не є категорично обов’язковим і призначається тільки при наявності стійкого запалення, вираженого вагінального дисбактеріозу, при проблемах з вагітністю (зриви, невиношування, безпліддя).
   Проведіть урогенітальний мазок ( мікроскопію), цитологічне дослідження ш. матки, УЗД органів малого тазу. З результатами зверніться до лікаря для визначення подальшої тактики. тел. 0503222298.

 • #9551 Reply

  Наталья

  Добрый день.
  Мне 31 год. Хочу сдать анализ крови, чтобы проверить холестерин, гемоглобин, уровень сахара в крови, посмотреть общие показатели. Направлений нет.
  И ребёнку 1,5 года хочу сделать анализ, чтобы узнать группу крови и резус фактор (почему-то в роддоме этот момент упустили и нигде в карточке ребёнка не указана группа крови) посмотреть гемоглобин, уровень сахара.
  Подскажите, пожалуйста, какие нужно сдать для этого анализы? Возможно существуют готовые пакеты у вас? Какие ещё важные показатели стоит узнать у ребёнка, если до этого не делали никаких анализов? Ребёнок здоров, направлений тоже нет. Возможно тоже имеется пакет анализов?
  И ещё такой вопрос: до беременности я делала анализы на антитела и выяснилось, что у меня есть антитела на паротит и некоторые другие заболевания. Врач сказал, что эти антитела передадутся и ребёнку. Какие нужно сдать анализы, чтобы проверить наличие антител у ребёнка на те заболевания от которых требуют делать прививки? Возможно также у вас есть пакеты – антитела на корь, паротит, краснуху? Стоит ли вообще делать подобный анализ?
  И какой анализ стоит делать перед прививкой вообще?
  Заранее благодарю за ответ.

  • #9555 Reply

   Що до Вас –
   10 Розгорнутий аналіз крові (формула) 100.00
   415 Глюкоза сироватки крові 35.00
   412 Холестерин 35.00
   413 Тригліцериди 35.00
   414 Ліпопротеїди фракціонно вщ/нщ/днщ 80.00 грн.
   Аналізи здаються натще.

   Що до дитини- доцільним вважаю проведення загального аналізу крові та аналізу сечі. Після чого, з результатами зверніться до педіатра для періодичного огляду. Аналіз крові краще здайте в дитячий поліклініці – з пальчика. Ми проводимо аналіз крові з вени дітям після 3 років. Аналіз на групу крові та резус не вважаю самим необхідним дослідженням в 1.5 роки.
   Що до щеплень та наявності антитіл – діти дійсно при народженні отримують весь набір маминого імунітету. З часом, протягом 1.5 – 3 років, ” мамині” антитіла зникають на фоні формування власної
   опірності. Цей процес доволі нестабільний та індивідуалізований. Проведення будь- яких досліджень на антитіла в цей період малоінформативне і не є доцільним. Тому, для формування та
   підтримання специфічної опірності на необхідному достатньому рівні проводиться вакцинація. Фактично для цього і існує план (графік) профілактичних щеплень, якого необхідно дотримуватись, незалежно від результатів будь- яких аналізів.

 • #9550 Reply

  Ирина

  Добрый день! Хотела спросить можно ли сдать анализы на витамины без направления врача? Два взрослых и двое детей: 3,8 года и 1.4 года.
  А также хотелось бы узнать ваша лаборатория сама находится на подвысоцкого? Именно там делаются анализы?

  • #9553 Reply

   Лабораторія знаходиться на вул. Подвойського 9. Аналізи Ви може здати на любому з пунктів, направлення не потрібно, якщо Ви знаєте, що саме потрібно. Лабораторія проводить аналізи на вітаміни В12 та D.
   Єдиною проблемою може бути те, що дітям до 3 років забір аналізу крові не проводиться. Ви можете доставити вже набрану ( в дитячих медзакладах) кров.

 • #9549 Reply

  ЛЧ

  Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Имеет ли смысл делать прививку от дифтерии? Некоторые врачи говорят, что после 40 лет это не нужно. Спасибо!

  • #9552 Reply

   “Некоторые врачи” не праві. Щеплення проводять, як дітям, так і дорослим. Особливо, це стосується дорослих, які входять в групу ризику і контактують з великою кількістю людей – ( вчителі, касири, продавці, медпрацівники та ін.) Для дорослих, зазвичай, використовують вакцину АДП- М.

 • #9545 Reply

  Оксана

  Доброго дня! Прокоментуйте, будь ласка, результати 11, 12, 13 за 13.02.2018.
  Чи може хронічний тонзиліт вплинути на показники лімфоцитів та кількість сегментів в крові? Зараз також лікую рефлюкс-езофагіт із закидом жовчі в гастроентеролога (хелікобактер відсутня).
  Після душу з’явилися почервоніння на тілі. Дерматолог сказав, що це алергічний контактний дерматит. Чи варто здавати на гельмінти?

  • #9548 Reply

   № 11 – Вагінальний дисбактеріоз ( вісутні п. Дедерляйна), запального процесу на момент здачі аналізу немає, але…. Зверніться до лікаря для деталізації стану (хронічні інфекції? гормональні зміни? прийом антибіотиків? та ін) та усунення проблеми.
   №12 – Зниження перетравлювання лактози. Скоригуйте раціон, обмежте вживання продуктів з лактозою. Повідомте свого гастроентеролога про результат аналізу. Рекомендую додатково провести копрограму та аналіз калу на дисбактеріоз.
   № 13 – Рівень лімфоцитів та сегментоядерних нейтрофілоів вираховується в %. Зміни не підтверджені абсолютним (#) виміром і не вважаються патологічними. Якщо і є хронічний тонзілліт, то зараз це період реміссії.
   Збільшено кількість еозінофілів, що може бути ознакою алергії та (або) гельминтозу. Алергія може бути наслідком гастроентерологічних проблем ( вже наявні ГЕРХ і лактазна недостатність, холецистопанкреатит?, гепатит? синдром подразненого кишечника ? кишковий дисбактеріоз? глисти? ) Додатково ще зробіть УЗД органів черевної поржнини, біохімічне дослідження крові ( печінкові проби). Проведення аналізів на наявність глистів не завжди є доцільним – різноманітних гельминтів значно більше, ніж ми можем дослідити. Необхідно провести профілактичну дегельментизацію.

 • #9544 Reply

  Катя

  Здравствуйте.
  Можете прокомментирвоать результаты коагулограммы в исследовании №1993 от 06 февраля?
  Я принимаю кардиомагнил 75…диагноз афс. правда ли что ацетил-салициловая к-та не влияет на результаты коагулограммы?
  можно ли у вас в лаборатории сдать анализ на время сворачивания крови? меня попросили сдать помимо коагулограммы

  • #9547 Reply

   По аналізу сечі – уратурія, скоригуйте раціон ( наберіть в пошуку “Дієта при уратурії).
   По загальному аналізу крові – зауважень немає.
   Збільшена кількість антитіл до фосфоліпідів ( не критично), але показник необхідно порівнювати з попередніми результатами на АФ-антитіла.
   По коагулограмі – ознак гіперкоагуляції немає. Навпаки, є незначне збільшення МНО (збільшення протромбінового часу та зниження ПТІ – відповідні). Можливо, якщо це пов’язано з прийомом антикоагулянтів, тоді проконсультуйтесь з своїм лікарем для корекції доз препаратів для досягнення цільових значень МНО.
   Ацетіл- саліцилова кислота ( аспірин ) не впливає на показники коагулограми. Це антіагрегант, препарат зменшує “злипання” тромбоцитів і тим самим блокує початкову стадію утворення тромбів.
   Що до часу кровотечі – проводиться за методом Д’юке. Цей аналіз Ви можете зробити в любій поліклініці і навіть самостійно. Вам потрібні для цього секундомер, скаріфікатор ( купіть в аптеці), спірт, фільтрувальний папір (https://healthday.in.ua/korisno-znati/tryvalist-krovotechi-po-diuke ).

 • #9543 Reply

  Алина

  добрый день. Уточните, пожалуйста, какие анализы входят в Пренатальн.скрининг I трим.+PRISCA?
  Заранее спасибо.

  • #9546 Reply

   В пренатальний скринінг 1 триместру входять аналізи на Хоріонічний гонадотропін тв РАРР- білок. З урахуванням результатів УЗД вираховується ризик трисомії 21 та трисомії 13/18.

 • #9541 Reply

  Ната

  добрый вечер. анализ 183, сдала в субботу. Скажите, почему не пришел результат? Спасибо

  • #9542 Reply

   Результат на сайті за 12.02, а от прізвище напевно невірно набрали – Юеу. Вкажіть, будь- ласка, правильне – в базі буде змінене.

 • #9540 Reply

  Лабораторія проводить :
  32 ПЛР бак.флори (ФЕМОФЛОР) – 550.00грн.
  318 Генітальний скринінг 300.00 грн.

  В ” Фемофлор” входять 16 типів умовно- патогенних бактерій, а саме – нормофлора, кишкова група інфекцій, кокова група (стафілококи, стрептококи), лептотрікс, мобілінкус, гарднерели, атопобіальна флора, кандіди, уреаплазми, мікоплазми та ін. Аналіз проводиться методом ПЛР. Дослідження дає кількісне відносне співвідношення різних бактеріальних типів, що дозволяє встановити наявність та тип вагінального дисбактеріозу. Аналіз проводиться 1-2 доби.
  В ” Генітальний скринінг” входять 12 типів бактерій.Окрім умовно- патогенної флори, досліджуються гонококи та трихомонади. Однак, аналіз менш достовірний ніж ПЛР, не дає можливості усвідомити наявність дисбіозу. Перевагою є, хіба що, чутливість до антибіотиків мікоплазм та уреаплазм. Результат буде готовий через 5-7 діб.

  Однак, виникає питання, яка надзвичайна необхідність в проведенні цих аналізів під час вагітності ?
  По перше – введення гінекологічного дзеркала під час забору аналізу не завжди є корисним, особливо, якщо існує загроза зриву вагітності, або інші патології її перебігу. Тому лабораторія старається уникати проведення забору аналізу на своїх пунктах. Ви можете доставити набраний матеріал.
  По – друге – мета проведення аналізу та подальша тактика …….? Корекція дісбіозу ………..???? Вагітність, в любому випадку, значно обмежує терапевтичні можливості і інформація про наявність умовно- патогенних бактерій може виявитися зайвою ( не до часу). При потребі, проводиться, в основному, місцеве лікування. Антибактеріальну терапію до 20 – 21 тижня не проводять, а в пізніх строках – з великою обережністю.
  По- третє – рекомендую звернутися до лікаря в жіночу консультацію для деталізації Вашої проблеми і призначення правильного і доцільного обстеження.

Reply To: Консультація лікаря
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Cancel

Do they need more talent to challenge ? And if he can get No. ranked him as the 46th-best free agent this offseason's class and pointed to some of his Jamie Benn Jersey as he ages: Once one of Justin Williams Youth Jersey game's most consistent power hitters, Holliday has begun to show his age over the past two seasons as injuries have become more of a problem. Atlanta quarterback Matt , who led the league with a franchise-record 117 passer rating, has continued his stellar play the postseason with a 132 passer rating. I want to Authentic Paul Kariya Jersey the who trusts to throw that 50 ball knowing I come down with it. Per a source with knowledge of the situation, Boone wasn't fined - and he didn't even hear from the league to warn him that further remarks of that nature could get him fined. Photo by Mez Pope couldn't believe it. It's not much the acquisition of Smith that is different. Head coach referred to him as the definition of a Notre Dame Football player.

Duncan Keith Jersey I Josh Robinson Jersey often played 's music on the air including annual tribute each July . With that confidence, they might better be able to hit what they're aiming for: a championship. They have been deployed at the drop of a hat-at airports, town halls, campuses-no doubt to create the of Julius Nattinen Womens Jersey resistance to a duly elected president and his administration.

Burns The markers give him 24 goals and 59 points on the . He also batted five passes and recovered a fumble. But the only offer Cheap NFL Jerseys Paypal he got from the Giants Cheap NFL Jerseys Wholesale was pretty much disrespectful, to be honest with you - approximately half of the two-year, $11 million deal he eventually signed. Sometimes guys make those decisions right when they lose. Rogers' has been motivated and inspired by his family since he was a kid. If you're Phaneuf, you're a Senators defenceman and alternate captain right out of camp John Jaso Youth Jersey the first time, Julius Thomas Youth Jersey having to switch from one side of the Battle of Ontario to the other last February. His prayers were answered. There be plenty written this offseason as the Saints undergo changes and navigate their seemingly always murky salary cap situation. The Patriots and the New England Dairy and Food Council teamed up for the Fuel NHL Jerseys Wholesale Up to Play 60 Student Summit, where students were encouraged to achieve a healthy lifestyle and to celebrate the students' work to improve school wellness through the afterschool program. At this point, it may not be worth stashing the center given the amount of rust he no doubt need to shake off. He was given more responsibility by coach Thibodeau and handled Mark Messier Youth Jersey fairly well, Shamar Stephen Youth Jersey a more diverse game than seasons Wholesale Jerseys Free Shipping past.

Only she missed the target the first two times, connecting finally on the third burst. And probably only if Bryan Rust Youth Jersey 't re-sign their own big wideout heading to market: the less-experienced Terrelle Pryor. Now the Cardinals-a team that has drafted very well of late-must replace the anchor of Kendall Graveman Jersey defense. A lot of times you have to get the right kind of runner and the right kind of ball hit to you. Figuring he'd develop just as fast the minors as at some backwater junior college, entered the 1984 draft.